Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondja egy lány, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja egy lány, hogy azért nem akar velem összejönni, mert elvonnám a figyelmét sok mindenről, és így a karrierje útjában állnék?

Figyelt kérdés
Sportoló a lány. Most erre mit reagáljak?
2023. máj. 28. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az élsportolók és a profi művészek ilyenek többnyire.


Általában ők csak a saját területükön belül ismerkednek, mert külső emberekkel nem lehet összeegyeztetni ezt az életet.

2023. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy sima lekoptatás, van mire fognia.
2023. máj. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Volt sportolokent, en is csak sportoloval jottem ossze addig amig sportoltam. Valahogy annyira nem talaltam meg a kozos hangot massal mert akkor tenyleg csak az edzesekre, versenyekre, iskolara fokuszaltam. Illetve nalam akkor nyilvan kozponti kerdes volt a sport ezt pedig egy kulsos nem igazan erti probal egyutterzo lenni, de azokon a hullamvolgyeken amin ilyenkor atmegy az ember egy szakmabeli sokkal jobban tud segiteni, es sokkal tobbet tud segiteni, sokkal megertobb. Illetve tenyleg komoly sportolokent a bulizas es egyebek nem igazan fernek bele, ha a parom eljarna minden hetvegen amig en versenyekre jarok en sem neznem jo szemmel.
2023. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában csak sportolókkal jönnek össze.

Igazából elutasitott téged.

2023. máj. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Sportolóként, egy másik sportoló hugaként leírok két saját sztorit, ami miatt sportoló nem jönnek össze nem sportolók kál, főleg akkor nem, ha előtte volt már ilyen téren csalódásuk: nekem is, bátyámnak is volt már nem sportoló párunk, de tesóm volt barátnője igazi bulizós-piálós, r.banc, meg amúgy utóbb kiderült hogy pszichopata is (nagyon rossz hatással volt tesómra, nagyon lehúzta). Az én egyetlen nem sportoló barátom művészlélek volt, tehát zenél, szeret rajzolni meg ilyenek de ami engem nagyon zavart mindig is, hogy béna vagy nem is béna, inkább visszahúzódó. Tehát mielőtt megtett valamit, még háromszor végiggondolta, amivel egy ideig nem volt bajom, szerettem így is, de versenyszezon közben láttam higy egy-két ember csaja/pasija ott rohangál a sráccal/lánnyal amikor bemelegít, meg elmegy vele a rajtig aztán visszajön, és belegomdoltam, hogy a barátom még egy versenyemen sem volt ott. Ezt a következő találkozásunkkor mondtam is neki, és kiderült, hogy fél az egyik csapattársamtól, mert egy osztályba jártak, és régen sokat bántotta a srác. Én (lehet hogy önző voltam) közöltem vele, hogy szeretem, meg minden, de legyünk inkább csak barátok, ha őt nem zavarja. Megbeszéltünk hogy ez jobb is lesz, mindenki keressen a saját közegéből társat magának, de azóta is ő a legjobb fiúbarátom, van neki is másik barátnője, nekem is alakul egy kapcsolat, a mostani fiúval jobban megértjük egymást, szóval jó ötlet volt szakítani.
2023. máj. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

#5 Nem hiszem, hogy a leírt dolgok megfelelő példák erre.

A bátyádra rossz hatással volt egy pszichopata csaj, aki akkor is rossz hatással lett volna rá, ha sportoló. Semmi különbség nincs egy sportoló pszichopata és egy nem sportoló pszichopata közt.

A te példádra meg csak annyit, hogy jobb is, hogy szakítottatok, mert szegény srác nem érdemel meg egy ilyen szívtelen csajt. A megértés nevű jelenség nálad csak akkor működik, ha a másik is sportoló? Vagy az jobb lenne, ha a sportoló barátod még a helyszínre se tudna elkísérni, mert átfedés lenne a versenyek közt?

2023. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, én hagynám a helyedben, mert kb. sosem érne rád. Jobban jársz.

Ha meg esetleg összejön mással, tudni fogod, hogy csak veled nem akart összejönni és süketelt. És duplán jobban jársz.

2023. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kicsit beszéltem vele, igazából régebb óta ismerem őt, szóval nem hiszem, hogy egy laza lekoptatás lett volna. Eléggé összevesztünk szombaton (én nem tudtam, hogy versenye van, nem mondta), és emiatt rosszul teljesített, és az edzője azt mondta, hogy ez így nem mehet tovább.
2023. máj. 29. 15:13
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
#8 Ha igazán tetszenél neki, akkor letojná, hogy az edzője beleszól a magánéletébe.
2023. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szia! Leegyszerüsítve: Nem! Ha szerette volna, akkor adott volna esélyt a kapcsolatnak. Felejtsd el, mert ha nehezen indul akkor hamar jönnek a nehézségek! Biztos van jobb is mint ő!!!
2023. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!