Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes csinálni valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes csinálni valamit?

Figyelt kérdés
Hát először is tetszik egy lány aki eggyel alattam van az iskolába. Még tavaly tesiórán egy összevont órán ismertem meg, amikor páros feladatba egymás mellé kerültünk. Azóta elkezdtem érezni iránta valamit. Viszont nemtudom, hogy ő hogy érez velem kapcsolatban. Már ismerősök vagyunk facen, instán is, tehát úgymond ,,ismerősei,, közé tartozom, pedig igazából nem is beszélünk csak mindennap látjuk egymást. Igazából sok helyen összeér a tekintetünk, sokat szemezünk. Van hogy egy buszon utazunk haza. Nemtudom, hogy hogyan tudnám kideríteni, hogy én is bejövök e neki. Van erre valami egyértelműbb jel. Igazából ráírni nem szeretnék, kicsit tartok az utána való helyzetről, mert ugye sokat látjuk egymást. Mit tanácsoltok mit tegyek?

2023. jún. 3. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Beszélgess vele a buszon!
2023. jún. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos busszal én csak ritkábban megyek, ha megyek is csak délután, kb. Heti egyszer.
2023. jún. 3. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Akkor heti egyszer beszélgess vele a buszon.
2023. jún. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De egyébként nem lesz fura, hogy iskolába nem beszélünk soha?
2023. jún. 3. 08:19
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem, miert lenne fura?

Sokat szemeztetek, kovettek egymast. Ez eleg jo jel

2023. jún. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A beszélgetések kezdeményezése sose volt erősségem sajnos. Talán azért van hogy eddig se kezdeményeztem
2023. jún. 3. 09:04
 7/7 after stroke ***** válasza:
68%

Fordítva ülsz a lovon, kérdező. Neked nem az a dolgod, hogy kiderítsd, bejössz-e neki, hanem az, hogy bejöjjél.

Aztán meg mi ménkű az, hogy " ráírni nem szeretnék, kicsit tartok az utána való helyzetről, mert ugye sokat látjuk egymást." Szerinted nekünk kéne ráírni? Nekünk kell majd beszélgetni is helyetted? Lesmárolni is?

Te akarsz csajt, bazky, akkor keresd meg a tökeidet és viselkedj hozzájuk méltón.

2023. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!