Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minden esetben jó ötlet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben jó ötlet elmondani, kimutatni egy lánynak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, hogy nem tehetek semmit, mert van barátja. Úgy érzem, hogy kicsit jobban érezném magam, ha elmondanám neki, hogy szeretem. Fél éve vagyunk jóban. Több, mint egy éve van barátja. Nagyon kedves és közvetlen velem.
2023. jún. 4. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is jobban esne neked kimondani, ha utána válaszol rá, hogy ok, de neki van barátja? Mert arra gondol hogy közelednél felé jobban, és összezavarodna mivel van barátja. De ha neked megkönnyebbülés bevallani neki, csak úgy, függetlenül attól hogy mit felel rá, akkor nyugodtan.
2023. jún. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem félsz attól, hogy megváltozik a viszonyotok (esetleg megijed, hogy szét akarod szakítani őket), akkor hajrá, te ismered
2023. jún. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ebben az esetben például én nagyon nem ajánlom. Lehet egy szakítás után szóba jöhetnél neki, de ezt fullra elcseszheted, ha most letámadod ezzel.
2023. jún. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm! Ma lett volna lehetőségem elmondani neki, de nem mondtam el. Megpróbálok erős lenni a továbbiakban.
2023. jún. 5. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Szerintem így a legjobb, még akkor is, ha nehéz. Ne zavard őket, csak állj készenlétben.
2023. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm! Egy évig még biztosan fogom látni, hetente minimum egyszer, szóval ha szakítanak, valószínűleg tudni fogok róla. Talán majd akkor.
2023. jún. 5. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!