Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakitsak kimeletesen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak kimeletesen?

Figyelt kérdés

A barátommal kabe 3 hónapja vagyunk együtt és kezdek rajonni h szeretem de nem vagyok bele szerelmes...

elvagyunk és jo vele minden, tényleg belerak a kapcsolatba mindent, de attól még nem vagyok az.

ezzel akkor szembesultem mikor megcsaltam egy barati osszezordulesen vagy 3 emberrel, igaz csak a traumáimat próbáltam így feleljteni de az most reszletkerdes, a fő problema az h megeszer megcsinalnam es meg lelkiismeretfurdalalasom sincs

nyilvan nem mondtam neki, mert nem akarom osszetorni..megjobban mert mar rengeteg csalódása volt

hogyan szakitsak vele kimeletesen? v szépen tavolodjak el tole es akk megteszi o? ilyen helyzetbe ti mit csinálnátok?



2023. jún. 11. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
2023. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"ezzel akkor szembesultem mikor megcsaltam egy barati osszezordulesen vagy 3 emberrel"


Mi a here? Ez azért elég durva, mi volt ez, gruppen party?

2023. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk így:

"Bocs, egy traumatizált pic$@ vagyok, aki nem elég érett egy komoly párkapcsolathoz. Kösz, hogy megpróbáltad azért. Majd kb. 10 év múlva meg azon fogok siránkozni, hogy egy normális férfit sem találni ezen a bolygón."

2023. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogy szakíthatsz vele, csak minél előbb tedd, hogy minél előbb távol kerüljön tőled! Valószínűleg össze fog törni, de jobb lesz neki, hogy nem lesz együtt egy olyan csajjal aki össze-vissza csalja!!
2023. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mondjuk érdekelne, hogy hogyan "fixálod" a traumád azzal, hogy traumatizálod magad azzal, hogy eszközzé degradálod magad.
2023. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hungarikum_202 ***** válasza:
Undorító vagy.
2023. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak mond meg neki, hogy sajnálod, de részedről nem alakult ki szerelem, és nincs értelme folytatni, reméled talál majd valakit, aki megbecsüli, mert jó ember stb.
2023. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sok szakításban volt már részem. Szóval a kíméletesen adagolás az egyik legrosszabb módszer. Mert elnyújtja a másik kínlódását.

Ülj le vele beszélgetni, és nyugodtan és határozottan mond el, hogy szeretnéd lezárni ezt a kapcsolatnak, mert már úgy érzed nem vagy szerelmes.

Nem kell bevallani ezeket a megcsalásokat. Nem kell ezzel is belerugni.

Hagyd kérdezni, hagyd hogy esetleg dühös vagy szomorú legyen.

És ne adj reményt azzal, hogy de barátok lehettek.

Ne feledd, ő szerelmes. Az a kíméletes ha korrektül lezárod, és nem kínzod apró remény morzsákkal.

2023. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Kuldj ra egy csajt,aki elcsabitja.


Volt ilyen szitum: egy bnom megunta a pasijat. Talalkoztunk megmutatta. En negyszemkozt megdicsertem,akkor mondta,h o az en ajandekom. 😂 Mer o unja es csabitsam el. 😂

Pedig nagyon jol nezett ki a fiuja es nagyon kedves ,odaado stb stb volt.

Igy ezutan talalkozgattunk a baratjaval idonkent . Nekem sirankozott,h lerazza a bnom. Nem erti miert 😂😂

2023. jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!