Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el kíméletesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el kíméletesen a srácnak, hogy én nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki pár napja a tudtomra adta neten, hogy szerelmes belém. Írtam neki, hogy ezt beszéljük meg személyesen. Hogyan mondjam el neki, hogy törődjön bele, hogy nem leszünk egy pár? Miket mondjak neki, hogy ne bántsam meg (anniyra)? Most fordult először velem ilyen általános alsó tagozat után, de az nyilván másik téma:) Szóval ha veletek történt ilyen, vagy tudnátok tanácsot mondani, ne tartsátok vissza magatokban:)

16/L



2017. dec. 15. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy, hogy a lányokat szereted
2017. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz: bocs de nem tetszel, nem vagyok beléd szerelmes.

Ennyi. Sokkal jobb az egyenes beszéd mint amikor taktikáztok aztán a végén már ti sem tudjátok mi van.

2017. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Háromszor kaptam így kosarat, nem hittem volna, hogy ennek bármi haszna lesz, erre tessék.


Ha én lennék a te helyedben, ezt mondanám:

Köszönöm, hogy őszintén elmondtad, mit érzel, nem lehetett könnyű. Nincs veled semmi bajom, és eztán sem lesz, viszont én nem érzek irántad többet.


Nyilván ez kicsit csöpögősnek hat, de nézd el nekem, azt írtam le, amit én szeretnék hallani, ha mindenképp azt fogják mondani, hogy kosár.


Illetve beszélj vele arról, hogy neki hogy lenne könnyebb ezt feldolgozni. Ha barátok maradnátok, vagy ha megszakítanátok a kapcsolatot. Esetleg ha az egyik opció szimpatikusabb, javasold neki. Bárhogy is dönt, ne mutasd azt felé, hogy neked mindegy, vagy hogy ellenérzésed van.


És pár dolog, amit véletlenül se mondj neki: "sajnos", "soha nem leszünk egy pár", "el kell fogadnod", "felejtsd el", és hasonlók.


Arra pedig készülj fel, hogy nem lesz jó kedve, bármit csinálsz. A legjobb amit tehetsz, hogy igyekszel nem rontani a helyzeten.

2017. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondd neki ezt: Figyelj Xy( neve)!Nagyon bátor dolognak tartom, hogy beismerted,és ezután is lehetünk barátok, csak még nem állok készen egy (újabb) párkapcsolatra.

En is ezt hasznalom, sajnos volt egy meleg fiu, aki minden nap elem jott es sirt... Pedig en lany vagyok... :)

2017. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!