Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnám lerázni?

Hogy tudnám lerázni?

Figyelt kérdés
Az osztályban elég kevesen vagyunk, amiből a többség fiú és nem nagyon van amiről beszélni velük, mert tipikus kamasz fiuk és ezek mellett az egyik lány osztálytársammal vannak elfoglalva egész nap... A lényeg az ,hogy 2 lánnyal szoktam a legtöbbet beszélgetni. Az egyik tényleg jó barátnőm és szivesen vagyok vele, de a másik nem igazán. Ő csak nincs akivel legyen és egyfolytába jön utánunk, főleg utánam. Teszek két lépést és már ott van ő is mellettem. Nem is lehet vele jól beszélgetni, mert a legtöbb dologra azt mondja ,hogy őt nem érdekli. Sokszor mi beszélgetünk, ő meg csak ott áll és bámul. Ha kimnnénk egyet sétáni, nem is hívjuk, magától jön. Már nagyon idegesít minket. Valami tanács, hogy hogy lehetne lerázni? Ameddig hidegebb volt, nem akart lejönni az udvarra és volt egy kis kifogásunk, de mostmár ez sem működik. 1o.-ek vagyunk.

2015. márc. 20. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:
1o.-esek*
2015. márc. 20. 21:10
 2/7 anonim ***** válasza:

volt nekem is ilyen osztálytársam, sőt, most is van. Én annyival intéztem el, hogy végighallgattam, ha mondott valamit, aztán elmentem. Ez nagyon bunkónak hangzik, de ha elmondod először szépen neki, hogy nem szeretnél vele lenni és nem érti meg, akkor ez beválhat. Vagy egyszerűen nézzétek levegőnek. :)

Szintén 10.-es vagyok :)

2015. márc. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom levegőnek nézni, mert a padtársam. Nem tudok elülni, mert akkor felborítanám az egész osztály megszokott rendjét. Ez a lány nem is nagyon beszél, csak ha én kezdek mondani valamit, de egyszerüen mindig ott van mellettem. Megbántani se szeretnénk...
2015. márc. 21. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Keressetek neki egy olyan embert akivel jóban lehet :)
2015. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát...Szerintem beszéljetek vele,mond meg neki hogy érdeklődjön egy kicsit mások iránt is!Vagy,magyarázd el neki hogy ne csinálja!Gondolom hogy ez nem igazán segitett de nem lehet csodával elvarázsolni "csillámpóni" országba...Gondolj bele hogy ő mit érez nincsenek barátai...Vagy,nemtom..
2015. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen barátnőm,én leráztam úgy hogy vagy elmondod neki ha nem érti mint az én helyzetemben bárhová megy vagy menjetek el ha ez sem rázza le akkor mondjátok neki hogy ketten szeretnétek maradni és hogy várjon egy kicsit aztán kéntelen lesz elmenni máshoz :DDD
2015. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 féle képp válaszoltam akérdéseire (mondjuk nekem nem annyi volt, hogy idegesített):

Igen

Nem

Nem emlékszem.

2015. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!