Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz-e, ha nem írok neki mindig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz-e, ha nem írok neki mindig?

Figyelt kérdés

Régóta beszélgetek egy lánnyal és sokáig egész nap beszélgettünk, de mostanra kifogytam a témából és nem tudok mit felhozni olyan gyakran. Ez mennyire fogja befolyásolni a következő heteket?

Mennyire észrevehető, ha kifogytam?



2023. júl. 10. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az jobb kérdés, hogy ő érdeklődik e egyáltalán!? A leírásod alapján, ez egyoldalú buli. Ami nem hangzik jól. Ő érdeklődő? Neki van témája?
2023. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából, ha mondhatjuk úgy, ő kezdeményezett és sokszor ő indította el a napi beszelgetést. Mostanában ő se ír annyit. Lehet, hogy egy kicsit most pihen...
2023. júl. 10. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ez teljesen normális dolog, hogy az ember kifogy, de mégsem értem a kérdésed.

Szeretnél tőle valamit? Akkor miért nem találkozol vele, és szereztek közös élményeket, stb? Nyilvánvalóan ha nincs haladás, akkor minden ellaposodik, kifakul, és elmúlik.

Nem szeretnél tőle semmit? Akkor pedig miért zavar, hogy nem dumáltok? Az emberek idegrendszere nem úgy fejlődött ki hogy folyamatosan interakcióban legyen valakivel. Én a barátaimmal heti szinten találkozok, és néha szót váltunk, ha van valami, de nem jutna eszembe erőltetni semmit.

Tehát a dolog nem működik, mert ilyen kapcsolat, amit fenn próbálsz tartani, nem fenntartható.

2023. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, ez azért van mert nem találkoztok, ha nem találkozol vele akkor vége ennek a beszélgetésnek elöbb vagy utóbb. Lehet már most is késö mert ellaposodott a dolog számára
2023. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 hete beszélgetünk, igazából nem tudom, hogy akarok+e tőle valamit. Meg egy a baráti társaság.
2023. júl. 10. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor növessz tököt, döntsd el, és ennek tükrében lépj előre vagy hátra. Amit most csinálsz annak semmi értelme, és sehová nem vezet, mint a mellékelt ábra mutatja.

Sok sikert!

2023. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifogytok a témákból, plusz ő már kevésbé érdeklődik, akkor eljött a "most vagy soha" pillanat. Vagy elhívod randizni, vagy annyiban marad a dolog. Én azt javaslom, hogy mérlegelj (akár írd le egy papírra, vagy a telódba), hogy megéri-e elhívni.
2023. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!