Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon szerelmes belém de én már nem szeretem őt de ő még mindig nagyon szerelmes belém vágdossa magát meg sir meg minden nem akar keresni mást csak engem szeretne mit kellene hogy tegyek hogy ne legyen már belém szerelmes?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyakran lát téged?
2023. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Majdnem minden nap az iskolában
2023. jún. 6. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, úgy nehéz. Itt csak az idő múlása segít majd neki.
2023. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Hát ha valaha szeretted... Nem lenne jó néha-néha csak úgy simogatni kicsit...
2023. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő tipikus birtokolni vágyó. Az, hogy vágdossa magát egy eszköz számára, eszköz, hogy téged magához láncoljon. Szerintem gondok vannak a fejében. Ha eddig is vágdosta magát, és azt tapasztalta, hogy nem hagytad el, akkor szerinted mit hisz? Azt, hogy működik a terve!

Ha nem vagytok együtt:

Szólj a szüleinek, küldjék el kivizsgálásra stb. Nagyon nem normális a viselkedése.



A 4. válaszolónak:

Te normális vagy? Perverz!

2023. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
5: Istenem. :D A simogatást nem "úgy" kell érteni... Csak az arcát, a karjait, szóval semmi szexuális jellegű, csak hogy jobban érezze magát, én simogattam már meleg arcát, mert tudtam, hogy szeret, de én totál hetero vagyok.
2023. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Te mennyire szeretted? És sz elmúlt?
2023. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenki volt már reménytelenül szerelmes és túlélték. Nem vagy felelős a hülyeségéért sem pedig az érzelmeiért. Majd túlteszi magát. Mondd neki hogy álljon a sarkára mert nevetséges és hogy nem fog téged meghatni ezzel az önpusztító szánalmas viselkedéssel. Nekem mondta anno egy srác hogy inkább megöli magát ha nem leszek vele, mondtam hogy nekem mindegy micsinál majd én eldöntöm hogy kivel szeretnék lenni kivel nem. Azóta él és virul. Figyelemhiányos önző emberek az ilyenek.
nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!