Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elvileg a fiúnak nem en jövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg a fiúnak nem en jövök be de csomoszor szemezünk es mindig amikor ra nezek ő is ram de tudom hogy mas tetszik neki elvileg ,nem ismerem személyesen azt aki bejön neki,de tudom ki Ez mit jelent? Valyon bejövök neki?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar itt a "szemezés"? Ránézel és visszanéz? Ennyi? Mosoly, elpirulás, vagy bármi más kontakt nincs?


(Bocsánat nagyon bántja a szemem, ki kell javítsalak: *vaJon! :))

2023. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, amikor ránézek visszanéz vagy mar eleve engem nezett ,nem mosolyog inkább komolyan nez
2023. júl. 2. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Hát, SZERINTEM ez nem jelent semmit. Ebből kar lenne bármilyen következtetést levonni :)

2023. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Régebben jött be ez a fiú de mar nem ,ezt inkabb csak kivancsisagbol kerdeztem

De azert köszii

2023. júl. 2. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy más jön be neki, még lehet egy b-terve is.
2023. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!