Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátnőm folyamatosa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm folyamatosan visszamegy az exéhez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandóan szakítanak, és nem tesz jót barátnőmnek ez a kapcsolat. Nem azért mondom ezt, mert nem akarnám, hogy boldog legyen csak ebből a kapcsolatból nem lesz semmi jó. Akármit mondok barátnőmnek mindig visszamegy hozzá. Sajnos én is voltam ilyen helyzetbe és tapasztalom szerint jobb kilépni az ilyenekből, egy ideig fáj de utána jobban érzed magad, hogy kiléptél. Hogyan tudnám ezt megértetni vele? Nem akarom hogy tönkretegye ez a kapcsolat őt.

2023. júl. 14. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyi esze van, akkor majd a saját kárán megtanulja. Sajnos az ilyen helyzetekkel nem lehet nagyon mit tenni.
2023. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Buta, hagyd rá
2023. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
barátkozna ilyennel a rosseb, hát lehozna az életről
2023. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
A legtöbb lány ilyen téren menthetetlen. Előbb szakítja meg a kapcsolatot veled mint a barátjával aki tegyük fel rendszeresen megcsalja meg veri. Semmit se tudsz tenni sajnos. Nem tudnak reálisan gondolkozni. Azt hiszik az kapcsolat hogy ők szeretik a fiút, a fiú meg nem szereti őket. Volt olyan ismerősöm aki hazament és a párját rajtakapta egy másik lánnyal. A csávó annyit mondott hogy "mindjárt végzek, várjál kint". A lány meg így tett. Évekig ment ez míg a pasi úgy össze nem verte hogy kórházba került. Akkor szakítottak de csak azért mert a pasi elszökött külföldre mert félt hogy lecsukják. De nyilván a lány nem tett feljelentést.
2023. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, sajnos rájöttem, hogy nem tudok mit tenni. akármit mondanék neki, úgysem lenne változás, csak szerettem volna ha legalább kicsit hatással tudtam volna lenni rá, mert sajnos ez a barátságunkra is nagyon kihat.
2023. júl. 15. 00:16
 6/9 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak. Sajnos az a baj, nagyon szeretem ezt a lányt, és tényleg a mi barátságunk sem tökéletes, nagyon nem. lehet, hogy nem is kéne barátságnak nevezni, mert én mindig mindent megteszek érte és ha én szeretnék valamit, vagy nekem van valami problémám akkor sosincs ott. Sokszor összeveszünk, meg tényleg néha már tönkretesz engem azt érzem, de nem változtat hiába beszéltem neki arról, hogy nekem mennyire rosszul esik az amit művel.
2023. júl. 15. 00:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább csak maradj mellette és egy esetleges csalódások esetén próbáld támogatni.
2023. júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*esetleg csalódás
2023. júl. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*esetleges csalódás...végre már XDD
2023. júl. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!