Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom el felejteni sehogy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom el felejteni sehogy, és nagyon szeretem Mit csináljak??

Figyelt kérdés

7-8 évesen jártam elsőben, és akkor nekem már elsőben nagyon tetszett egy lány, azonnal belé szerettem, aztán oda jártam 3évet(abban a faluban van az iskola amiben én lakok)utána át raktak engem a szüleim egy másik iskolába, azóta nem találkozok azzal a lánnyal 3. Óta.. és nem messze lakik tőlem..

És kb 8 éve nem beszéltem vele se semmi, de még mindig szeretem és nem tudom el felejteni sehogy..

Mit csináljak?

Mit tegyek?

Ha valaki tudna segíteni, megköszönném.


2023. júl. 16. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudsz vele kapcsolatba lépni?
2023. júl. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Velem is volt ilyen, 8 évig voltam szerelmes ugyanabba a fiúba, és nem tudtam elfelejteni. A bárataimnak már bekamuztam hogy túl vagyok rajta mert kínos volt hogy ennyi idő után is ő. Aztán elkezdtem nyitni más fiúk fele is, mert tudtam hogy esélytelen hogy azzal a sráccal összejöjjek. Aztán beleszerettem egy másik srácba. Azóta már nem is nagyon gondolok az előzőre. Persze egy évig randizgattam még végre találtam olyat aki iránt tényleg érzek valamit. Aki jobb mint ő volt. Most együtt vagyok vele(mármint akivel randiztam). Azt javaslom te is kezdj el nyitni más lányok felé. Vagy esetleg ha úgy érzed lenne esélyed a lánynál, ráírhatsz, és akár elmondhatod az érzéseidet. Ha viszonozza akkor jó, ha elutasít, talán kiszeretsz belőle. Mindenesetre nyiss mások fele is.
2023. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem szereted, önpszichózisban vagy, hiszen nem is álltok semmilyen kapcsolatban.


Ha jól értem egy faluban laktok, akkor hát bizonyára ismered a nevét legalább. Fussatok össze "véletlenül" valahol vagy írj közösségi médián, aztán kezdjetek el beszélgetni, kapcsolatot kialakítani.

2023. júl. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló

Köszi a tanácsot

Azóta voltam 2 lánnyal de egyiket sem tudtam úgy szeretni mint akit szeretek, ráadásul mind a kettőnek rossz lett a vége..

2023. júl. 16. 11:01
 5/5 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló

Nem tudok, egyrészt nem találom sehol az internetes platformon

Valóságban meg félek..

2023. júl. 16. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!