Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik, de én biztos nem tetszem neki. Mit csináljak ha el akarom "felejteni"?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 28. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2017. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagyis miből gondolod, hogy nem tetszel neki?
2017. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel, először senki nem fogja viszonozni, de türelem!
2017. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha regota szereted, szerintem akkor sem szabad lemondanod rola. Menj oda hozza, mondd meg neki hogy szimpatikus neked, beszelgess vele sokat, irj ra Facebookon. Aztan szervezz vele kozos programokat, majd csak megtetszel neki. Remelem segithettem.
2017. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Már nagyon régóta tetszik es az elején en is tetszettem neki, de már egyáltalán nem keresi a társaságom, más lányokkal van... Nem nagyon érdeklem:/
2017. ápr. 28. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt valami amit elutasitásnak vehetett?
2017. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 L.Bandita ***** válasza:
100%
Lehet valaki befeketített előtte, ha van közös ismerősötök ő megkérdezhetné hogy mi a véleménye rólad.
2017. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod hogy? Próbáld elkerülni, mostantól én is ezt fogom csinálni.
2017. ápr. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!