Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nagyon félreism...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon félreismertem egy lányt, akit megszerettem?

Figyelt kérdés
Most derülnek ki elég durva dolgok róla, és ezt nagyon nehéz lenyelni.
2023. júl. 16. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Milyen dolgok derültek ki róla?
2023. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene bármit tenni? Tetszett, szimpatikus volt, kiderült róla hogy pénzért fogadja a férfiakat a lakásán, ezért hagyod a francba. Bár ebben a kategóriában a 12-14 éves tinik sírják ki bánataikat akiknél a nagyon durva dolog az az, hogy "kiderült, hogy régen volt egy kiskutyája és nem is mondta".
2023. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez így elég extrém lesz. 16 éves. És azon kívül, hogy buliban meghúzzák ismeretlenek, gyakran találkozgat pénzes 30+ évesekkel, akikkel elmegy vacsorázni meg hasonló. Húzza az agyukat, ajándékokat adnak, aztán eljátssza, hogy szülei előtt lebukott, és meg kell szakítani a "kapcsolatot", meg hasonlók. Elég durva. Hallott egyáltalán valaki hasonlót?
2023. júl. 16. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Felmerülnének bennem etikai kérdések, bár nem feltétlen gondolom rossz dolognak, hogy valaki megszivatja azokat a beteg 30+-os csávókat, akik tinikre hajtanak rá.

Én ezek miatt nem tenneék le róla, de ha neked ez csalódás, akkor próbáld mihamarabb elfelejteni.:/

2023. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mással is így fog bánni, az a probléma. Ez az alapbeállítása.
2023. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!