Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Olyan volt már veletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Olyan volt már veletek, hogy sikerült összejönnötök olyan csajjal, aki nem bírt titeket az elején?

Figyelt kérdés

Nem az,hogy utált,de mondjuk kezdetben nem voltatok jóban.Meg az elején azt érezted,hogy nem bír.Aztán hónapokkal/akár évekkel később találkoztok vele és összejöttök?Volt már veletek ilyen?Félreismertek titeket az elején,de aztán sikerült összejönnötök azokkal a lányokkal,akik kezdetben félreismertek titeket.


Engem annyira nem érint a kérdés.Nem az van,hogy valaki mástól hallani akarom azt,amit én gondolok. Mindenki saját véleményére vagyok kíváncsi.Tapasztalataira inkább.Senkit nem pontozok le. 19/F



2020. ápr. 13. 00:12
 1/5 anonim válasza:
100%

Nekem volt osztálytárssal van így. Tök szép csaj volt akkor. Én voltam a dagadék, akit mindenki utált. Általános suliban volt még ez.

Felnőttem, elkezdtem adni magamra, lefogytam, izmosodtam, megtanultam öltözködni és mint kiderült nem is olyan rég, az esete vagyok. Hát... ez a hajó elment. Vagy nem is volt :D


20/F

2020. ápr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyíltan nem bírtuk egymást egy kolléganővel. Idegesítő volt hogy hülyeségekkel traktált munkával kapcsolatban, nagyon nem érdekelt, ő pedig teljesen kivolt hogy így állok ahhoz amiről elég undorító stílusban magyaráz. Aztán volt egy 5-6 fős társaság akikkel elkezdtünk összejárkálni, az elején ott is kerültük egymást. Volt hogy csak azért nem mentünk, mert tudtuk hogy a másik ott lesz. Eltelt egy kis idő és ezzel a munkával kapcsolatban egyre több időt kellett együtt töltenünk, a társaság miatt a munkán kívül is többet voltunk együtt, majd valahogy az ellentét szikrát pattintott, már nem ellenségeskedve néztünk egymásra és egyre jobban nőtt köztünk a szexuális feszültség.


Kb. 2-3 hónap után, mikor tudtuk hogy mind a ketten megyünk a helyről (nem volt köze az oknak ehhez a helyzethez) az egyik alkalommal megbeszéltünk egy filmezést az egyikünk lakásán (tényleg nem terveztünk többet), de szex lett belőle. Egyszeri alkalom volt, nem romantikus sztori, de nem is akartunk többet.

2020. ápr. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igaz, hogy a fiúkat kérdezted, de gondolom azért a másik oldal is érdekelhet

velem volt olyan, hogy egy pasit nagyon nyomulósnak tartottam, mert mindig el akart hívni randizni, hiába mondtam meg neki, hogy nem akarok, azt mondta, ne kéressem magam (barátom volt, de ez őt nagyon nem érdekelte, utólag meg azt mondta, hogy "nem is tudta"). szóval idegesített, sokáig nem is válaszoltam neki, ha írt, stb. és egy idő után megunta és nem írt

aztán két évvel később megint beszélgetni kezdtünk, akkor már elkezdett tetszetni, sőt, szerelmes lettem belé

nem ismertem félre, csak nem tudtam megfelelően értékelni (na meg visszataszított, hogy erőszakos volt eleinte)

2020. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,persze.Másik oldal is érdekel.Utolsó,még annyi lenne tőled a kérdésem,hogy ha eleinte nem lett volna erőszakos,hanem mondjuk első visszautasítás után nem nyomul,és nem is keres,akkor lehet,hogy korábban végbe megy ez a folyamat?Mondjuk 1-2 hónap?Én nem tudom,nincs tapasztalatom,ezért kérdezem.
2020. ápr. 15. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. nehéz lenne megmondani, de szerintem igen. mivel éppen az volt benne a visszataszító, hogy akaratos volt
2020. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!