Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap folyamán már egy másik kérdéshez leírtam, most egy kicsit kibővítem , meg tanácsokat szeretnék hallani ( bárminemű pozitív/negatív jöhet.)


A történet ott kezdődik van egy lány akit régóta ismerek nagyon sokáig barátként tekintettem rá, elég közvetlen a kapcsolatunk sokmindent megosztunk egymással (nyilván vannak titkainak, de velem sokkal többet sokkal mélyebb témákról beszélünk) így tudom, és látom is , hogy a baráti társaságunkból tetszik neki egy barátom már jó rég óta. Mindkettejüket nagyon szeretem és ő vele például sokkal jobban járna (jóképű,izmosabb srác) bár csak kerülgetik egymást nem vállalják fel az érzéseiket.Itt jövök én a képbe én is későn realizáltam magamban mit is érzek (ez már nem barátság és nem is egy fellángolás tudom , hogy szeretem) ráadásul annyira szeretem szivatni magam, én jártam közbe haladjon kettejük közt valami igy nem is tudom bevallani neki azt ,hogy szeretem. Önző akarok egy kicsit lenni azt akarom, hogy elutasítson a könnyebb utat választani, mert kezd felőrölni ez az érzés nem akarom ezt érezni.



2023. júl. 17. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értettem,akkor azt szeretnéd,hogy a lány a te barátnőd legyen?
2023. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
45%
Szállj le a csajomról.
2023. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát,kedves Kérdező...

Sajnos már késő...😓

Ha a lány szereti az izmosabb fiút,és ez kölcsönös,akkor nem sok mindent tehetsz. Max. megvárod,amíg szakítanak..🥺

Meg nem akarlak elszomoritani,de barátságból ritkán lesz párkapcsolat.. Persze nem lehetetlen,de meglehetősen ritka.

Én mégis kívánom,hogy valamiképpen sikerüljön összejönnöd ezzel a lánnyal.✨🤞

2023. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Ha őszinte akarok lenni igen nyilván jobban örülnék, ha összejönne, de jelenleg az is megváltás lenne ha elutasítana megkönnyebbülés lenne.


#2 Értem trollkodsz, de nem ismered őket és ha ismernéd tudnád, hogy ilyet nem írna a srác. Valamint nem a "csaja".


3#(még nem járnak) A lány biztos, hogy szereti az ő érzései felől tisztában vagyok a srác pedig (nem rosszból a tényeket írom) kicsit immel ámmal van a dologgal, mert elég sokmindenkit megkaphat tudja is (csak ebben az évben több lány vallott már neki plusz van neki is valaki aki például jobban tetszik, mint az aktuális leányzó) egy szó, mint száz szeretném ha mind a ketten boldogok lennének csak én nem akarom ezt érezni.

2023. júl. 17. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Te hülye vagy, a helyedben felszedném a lányt, a barátodat meg más lányra beszélném
2023. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért nem vagy te az izmosabb, vonzóbb? Vedd számba miben jobb esetleg a barátod (külsőleg) ami miatt őt választja helyetted a szóban forgó lány. Legyél jobb ezekben mint ő, és akkor ha a külső alapján dönt köztetek, melletted fog dönteni.


(Ettől nem fog kedvelni téged, csak ha mondjuk mindkettőtök személyisége tetszik neki, és a külső miatt dönt, te leszel előnyben)

2023. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!