Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nélkülem megy el a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem megy el a barátom fesztiválozni, lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal lassan fél éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Én most vagyok 18éves ő 22.

A probléma az hogy a héten elmegy a szingli bulis haverjival pár napra fesztiválozni. Nem akarom korlátozni a párom és igyekszem bízni benne de nagyon nehéz hiszen már sokszor voltam megcsalva. Sok mindent tesz meg értem, volt hogy egy órát vezetett azért hogy 10percet láthasson. Alapvetően jó kapcsolatunk van de tudom jól hogy előttem volt egy olyan múltja amiben hát nem egy nő szerepelt. Nekem viszont azt mondja hogy nem akarja elrontani és hűséges lesz hozzám mert nem kell neki más rajtam kívül. Igyekszem elhinni és nem akarok az a barátnő lenni aki túlaggódik meg idegesíti ezzel.

Így hát szeretném megkérdezni a véleményeteket. Van miért aggódni szerintetek? A barátai is kedvelnek engem de nyilván nem mondanák el ha olyat csinálna és ezért aggódok hogy lehet nem tudnám meg.



2023. júl. 19. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lenni lehet baj, sajnos.
2023. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó csak nem tudom. Ezek alapján szerintetek képes lenne megcsalni?
2023. júl. 19. 11:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Édesapámnak túlzás nélkül több száz nő volt az életében, de sosem csalta meg anyát, úgyhogy a csajozós múltja ebből a szempontból nem feltétlen lényeges. Továbbá azt gondolom, hogy inkább most derüljön ki, ha nem bír a vérével, mint mondjuk 3 év múlva.
2023. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
46%

Tudod mi a baj, hogy egyáltalán, nélküled megy el egy fesztiválra!!! Az a baj!

Szerintem felejtsd el a srácot mert ha igazán fontos lennél neki, Veled menne el, elvinne magával, hogy Te is jól érezd magad egy ilyen eseményen!

2023. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

"előttem volt egy olyan múltja amiben hát nem egy nő szerepelt"

. Előtte meg írod, hogy "már sokszor voltam megcsalva", tehát a Te múltadban is voltak "férfiak".


Egyébként az megnyugtat, ha csak csak azért nem csal meg, mert nincs rá lehetősége?

2023. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

"Ezek alapján szerintetek képes lenne megcsalni?"

. Ha azt gondolod, hogy mi idegenként jobban ismerjük a párodat, mint Te fél év kapcsolat után, akkor szerintem el is lehet ezt az egészet felejteni...

2023. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék régóta el akar menni ide a haverjaival hát menjen én is megyek majd barátnőimmel plázsra de én nagyon hűséges típus vagyok. Igyekszem benne megbízni szerintem lehet is de attól még aggódhatok szerintem.
2023. júl. 19. 11:33
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Egy kis pia, és oda a hűség. Lehet, hogy az érzelmekkel hozzád kötődik, de a farok az farok.
2023. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Jótanács, ne itt kérdezz ilyet. A kommentelők segítőkészek, de ne feltétlenül alapozz a mi véleményünkre.

Benne van hogy megcsal. De hűséges is lehet. Ha igazán szeret hűséges lesz.

Bízz meg benne. Ha meg átver, rúgd tökön.

2023. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Esetleg olyat kérhetsz tőle, hogy lájvoljon néha/videóhívásokat csináljon.
2023. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!