Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy 18 éves rá van fixálódva a 12-13 évesekre? Szinte csak ez a korosztály érdekli?

Figyelt kérdés
Ugye ez problémás egyed? Valami nem stimmel vele.
2023. júl. 20. 12:01
 1/8 Kólauborkával ***** válasza:
87%

Ebben a korban ez elég gáz szerintem is. Nem képes esetleg szót érteni saját korosztályával? Valószínűleg ez a helyzet - szellemileg visszamaradott.

Ilyen kor különbség nagy ebben a korban, teljesen más fejlettségi szinten vannak, vagyis kellene legyenek, de ezek szerint a 18 éves huszárunk megragadt 12-13 éves korban.

2023. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát eléggé problémás. Ő egy felnőtt, akik érdeklik azok pedig kiskamaszok. A saját korosztájába kéne keresgélnie, különben teljesen beteg az egész, mások az igényeik, máshol tartanak az életben… sorolhatnám.
2023. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

17 évesen nekem írtó gyerekes korosztály. 15, de inkább 16 alá nem is megyek, beszélgetés szintjén sem. Egyetlen kivétel a húgom.


Fura, de amíg csak beszélgetnék még elmegyeget. De ne akarjon kapcsolatot, az nem normális.

2023. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Tudom, hogy manapság mindenre ezt mondják, de ez tényleg lehet a pedofília tünete.
2023. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha már betöltötte, ne nagyon fixáljon, mert bűncselekmény lehet belőle. Legalább 1-2 évet lépjen feljebb.
2023. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egy 18 évesnél ha ránéz egy 12 évesre, akkor az a normális gondolat, hogy ő még egy kisgyerek. Szóval az a normális, ha semmilyen olyan gondolat nem jut a fejébe egy 12-13 éves láttán, csak az, hogy egy kisgyerek. Beteg egy 12 évesre máshogy tekinteni felnőtt fejjel.
2023. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most például küldött egy videót, hogy milyen jó csajok vannak itt:


https://www.youtube.com/watch?v=BvYLv55Lflc

2023. júl. 20. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt 32 éves ismerősöm. Ő csak 11-12 éves lányokra volt rakattanva. 35 évesen sikerült egy 12 éves teherbe ejtenie
2023. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!