Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy feledjem el ha minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy feledjem el ha minden nap rágondolok?

Figyelt kérdés

2023. júl. 21. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Másra gondolni csak arra nem
2023. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom még friss az élmény. Sokáig megmarad a hiánya, lehet csak akkor múlik el igazán, ha lesz másik....és lesz, ne aggódj.
2023. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Adom a 2-es válaszoló szavait, ha nem megy a felejtés keress valakit aki felejtet.
2023. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Miért is kell felejteni?
2023. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Így elég tanácsot adni, hogy semmi körítés. Akkor ezek szerint nem is szeretnél megoldást. Akkor nem írtem miért kérded?
2023. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kustany ***** válasza:
100%

Semmi gond. Sose múlik el.

Egyszer elkezdtem összeszámolni, hogy miről nem Ő jut eszembe.

Azóta azokról is.

:-)


Ez ilyen.

2023. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem két évembe szokott telni, amíg el tudok felejteni valakit. Addig enyhe nyugtató, Valeriana relax napi 1x, egy-két hónapig, aztán a többit az időre bízom.
2023. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem elfelejteni kell, hanem végiggondolni a fiaskó okát, és tanulni az esetből. Ne csüggedj! A siker nem jó tanítómester. Mindenki csak a hibáiból tanul. Járni is úgy tanultál meg, hogy eggyel többször álltál fel, mint ahányszor seggre estél. Most sincs egyéb dolgod, mint próbálkozni.
2023. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
69%
Énis így vagyok vele épp<3 menni fog sajnos erre nincs sok tippem de gondolj arra hogy ez a te életed és te vagy a főszereplője ha kilép a életedből az az ő baja,biztos van oka de nem annyira fontos hogy emiatt rosszul érezd magad de ha rosszul is vagy vagy szomorú az teljesen természetes hisz az idő gyógyít a legjobban,kitartást:)<3
2023. júl. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Meton ***** válasza:
85%

Az elfelejtés nem így működik. Ha valamit el akarsz felejteni, akkor minden mást is el kell felejteni, aminek picit is köze van hozzá. Egyrészt nagyon macerás, másrészt meg csak olyan helyen tárolódik az emlék, ahol nem gondolsz rá. Fizikailag talán úgy lehetne ezt elképzelni, hogy egy tárgyat olyan helyre raksz, ahol soha nem fogod látni. De tudod, hogy ott van és bármikor megtalálhatod.

Én inkább realista vagyok. Annak oka van, ha egy kapcsolat nem működik. Na ezt felejti el az ember legkönnyebben, pedig pont, hogy emlékezni kell. Ha megégeted magad, akkor soha ne feledd, mi égetett meg, mert máskülönben újra ugyanaz meg fog történni. Tehát pont, hogy soha nem szabad felejteni. Ami rossz volt, azt vésd jól az agyadba, hogy legközelebb elkerüld.

2023. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!