Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, miért van az hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az hogy egy fiú megkérdezte hogy járnák e vele előszőr igent mondtam de megbánta és dobtam, mégis rágondolok, miért van ez?

Figyelt kérdés

Mert tetszett,még mindig néz engem és olyan rosz mert egy órám az ő termében van és rögtön kiszúrom a tömegben!Ez olyan rossz.:(

Értelmes válaszokat kérek és kort.13/L



2017. márc. 4. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Keress kérdéseket hasonló témában: szerelem"

:DDDDD

Amúgy ez attól függ, hogyan gondolsz rá, mert az lehet sajnálat, tetszés, vagy utálat is.

Ha továbbra is tetszik, mondd meg neki, hogy megbántad és újra akarod kezdeni (legalábbis én úgy értelmeztem a kérdést, hogy te bántad meg, másképp nincs értelme az egésznek).

2017. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2017. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!