Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mutassak ki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács Roland kérdése:

Hogyan mutassak ki hogy szerelmes vagyok belé és nem csak szeretem?

Figyelt kérdés

Az (ex) barátnőm folyton mondja nekem hogy elhiszi hogy szeretem, de nem érzi hogy szerelmes lennék bele. Nem érzi és nem látja hogy én is szerelmes lennék pont úgy mint ő. Nem rakom bele azt az érzést, csak szimplán szeretem. És hogy nem volt rózsaszín felhőm.

Én valahol nem így érzem, de részben mégis igaza van, mert nekem (egy gyerekkori traumám miatt) nehezemre esik kimutatni érzelmeket. Ez engem is zavar de nehezen, vagy egyáltalán nem tudok rajta javítani sajnos.

Kérdésem az lenne hogy hogyan tudom kimutatni a szerelmet? Esetleg van valami könyv amiben meg lehet ezt tanulni vagy csak olvasni róla? Valaki tud tanácsot adni? Valóban nagyon szeretem a lányt, de valahogy mégsem sikerül ezt kimutatni hiába mondom neki.



2023. júl. 26. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Hát az ilyen csajt én inkább hagynám...
2023. júl. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mielőtt elkezdenél színészkedni és teperni, gondold át, hogy ő mivel mutatja ki, hogy szerelmes lenne beléd? Te mennyire érzed, hogy ő kimutatja az érzelmeit irántad? Az tény, hogy vannak emberek, akik nehezen mutatják ki az érzelmeiket valami trauma miatt vagy egyszerűen ilyen alkatok, de sok esetben még maguk is meglepődnek azon, hogy mennyire megnyitja őket egy alkalmas személy. Lehet, hogy nem illetek össze a pároddal vagy te még nem vagy azon az érzelmi szinten, amit ő elvár. Az is lehet, hogy van egy ideális képe a szerelmes pasiról és ezt várja tőled, és eközben azt sem veszi észre, hogy ő sem a tipikus ideális szerelmes lány. Egyébként sosem fogsz találni egy olyan könyvet, amiben lépésről le van írva, hogy hogyan kezeld az érzelmeidet, a kapcsolataidat, önmagadat. Ha így lenne, akkor a pszichológusok éhen halnának. Kérdezted, hogy hogyan mutasd ki a szerelmet. Szerintem a szerelem kimutatásához egy olyan társ kell, aki olyan hatással van rád, hogy egyszerűen önkéntelenül kimutatod, hogy szerelmes vagy belé, mert szinte rosszul éreznéd magad, ha nem így tennél.
2023. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet nem illetek össze, hogyha te nem tudod úgy kimutatni az érzéseid, ő pedig elvárná hogy lássa rajtad, szerelemben égsz. Amikor csak randiztam a mostani párommal, (1. kapcsolata vagyok) azt vallotta magáról hogy önismerete alapján ő nem egy romantikus alkat, aztán amióta belém szeretett,állandóan ódákat zeng rólam és amikor csak tudja,mondja hogy szeret. Tehát ha valóban szerelmes vagy, és viszonzott az érzés akkor mindent megteszel hogy a másik is tudja,mit érzel felé.

Bár eléggé makacsnak tűnik a csaj,ha nem érti meg hogy te szerelmes vagy, csak nehezebben mutatod ki. Szerintem megette a fene ha erőltetni kell, meg olvasni hogy mégis hogy adjam a másik tudtára, hogy szeretem. Úgy gondolom ti nem passzoltok ezen a téren.

Hogy valami hasznosat is közöljek: sok módon ki lehet fejezni a szerelmet, például egy hosszas szenvedéllyes csókkal, meglepetés romantikus vacsora, egy szerelmes levél, csokor virág, megdícséred hogy mennyire gyönyörű stb.

20L

2023. aug. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!