Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki magányosnak érzi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki magányosnak érzi magát képes összejönni egy olyan emberrel akibe valóban nem szerelmes csak magához tudja láncolni hogy foglalkozzon a másik vele? Egy 18 éves lányról van szó!

Figyelt kérdés
Ezt tapasztalom egyik lány barátomnál, és azt érzem ha jön egy pozitivabb időszaka dobni is fogja a srácot…

2023. júl. 8. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, igen. Beszéltél már erről a sráccal?
2023. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy lányról van szó, aki nagyon makacs, próbáltam már neki jelezni, de természetesen tagadja, pedig mindenki látja rajta hogy miért jött össze a sráccal!
2023. júl. 8. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos van ilyen.
2023. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, én pont fiúban ismertem
2023. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek is! Ha valaki magányos, akkor egy kis figyelemnek, kedvességnek is annyira örül, hogy igen, azt hiszi, de inkább úgy érzi, hogy boldog, mert végre szeretve érzi magát.

És csak akkor jön rá, hogy nem voltak valósak az érzése, mikor vagy vége a kapcsolatnak, vagy tényleg szerelmes lesz.

Sok sztár, híresség van, akit "nem mernek megszólítani"-és végül, ha akad egy "bátor" férfi/nő, aki megteszi ezt a lépést, akkor ....

Vagy, akkor is előfordul, ha valakit elhagynak, megcsalnak, úgy megcsappan az önbecsülése, hogy lényegében nincs tisztában az értékeivel.

2023. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Figyu én voltam ilyen helyzetben mint ez az említett csaj, és igazat adok neki, tényleg ha magad alatt vagy csak figyelemre vágysz, és mivel a tiniknek csak a szerelmen jár az esze (tisztelet a kivételnek), csak így tudja fontosnak érezni magát.
2023. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De szerintem akkor sem az a megoldás hogy egy olyannal gyere össze akiről eddig hallana nem akartál…..
2023. júl. 10. 23:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Velem is volt ilyen,H bevallotta a srác,H tetszem neki,de ez nem volt kölcsönös. Gyakran irogatott,hogy vagyok stb. Ez egy ideig ment,aztán összejött 1 nála fiatalabb lánnyal. Nem sokkal ezután megtudtam,H még mindig engem szeret,de közbe meg együtt volt a másik csajjal :):
2023. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!