Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell túllépni azon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell túllépni azon akivel soha nem voltam együtt?

Figyelt kérdés
van egy fiú az osztályomban (mármint van több is de most kifejetetten egyről van szó) aki két éve tetszik. sose voltunk közel egymáshoz, csak két random osztálytárs vagyunk, még barátságnak se mondanám a kapcsolatunkat. de egyszer még két évvel ezelőtt a tanév elején (akkor voltunk 9.esek) csinált egy pici figyelmességet (nem írom le nehogy megtalálja és magára ismerjen) amitől nagyon belé szerettem. sajnos akkor nem léptem, most pedig már késő, ugyanis barátnője van. összejött az egyik osztálytársunkkal kb fél éve és azóta se tudok tovább lépni róla (ráadásul egy friss ,,kutatómunkának" köszönhetően kiderült hogy már valószínűleg sokkal régebb óta tart a dolog mint hittem). örülök a boldogságának de eléggé fáj nézni ahogy egy másik lányt látványosan nagyon szeret. a kérdésem pedig az hogy hogy tudnám őt elfelejteni? (nincs más akivel összejöheték szóval a kutya harapást szőrével-elmélet most nem opció)

2023. aug. 1. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha jól értelmezem akkor most 11-es vagy. Ha most mész 12 és gimis vagy akkor még lesz egy év szenvedésed és utána goodbye.

Azért nem tudod elfelejteni, mert minden nap látnod kell és így nagyon nehéz. Ezért nem kezdünk osztálytárssal...

2023. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%

Átérzem a problémát, szerintem sok ember tapasztalt már hasonlót.

Tartsd tiszteletben, hogy mással jár. Ha úgy van megírva akkor előbb utóbb úgyis a pasid lesz, ha meg nem akkor neked mást szántak.

Egy osztálytárssal még ha van is barátnője simán beszélgethetsz bármikor, és barátkozni ismerkedni is lehet. Viszont nem szabad rámozdulni.

2023. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Gondolod azt, hogy azt a figyelmességet amit adott neked ugyanazt megtette evvel a lánnyal is. Nem véletlenül egy begyakorlott figura volt? amiről tudja hogy nálad meg annál a lánynál is beválik?


A fiúknak vannak ilyen rutinjaik.


Emiatt sok lány nem szereti és hamar felismeri a rutinos közeledést. Téged nem lehet ilyen könnyen megkapni, lehet jól jártál .

2023. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!