Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom magam túltenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom magam túltenni rajta. Szerintetek mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Mar lassan másfél éve nem tartom a kapcsolatot a lánnyal viszont rettentoen mély nyomot hagyott bennem . Barátok voltunk aztán egy kicsit kacerkodtunk egymassal. De olyan lenyugozo személyisege van és annyira rendes lány. Amúgy egy fiu miatt szakítottuk meg a kapcsolatot neki lett egy kapcsolata (amirol ugy tudok hogy marnincs de ebben nem vagyok biztos) szóval masfel eve tortent . Mostanaban írtam neki egy uzenetet de nem valaszolt ra . Valamiert nem tudom tultenni magam rajta . Olyan erzesem van mintha meg lenne kettonknek dolga egymassal .. pedig nagyon nem ugy tunik.. mit tegyek most? Vegyek egy mély levegot es probaljam meg elfelejteni? Tudom hogy ezt kene .. egy evig ezt csinaltam de nem megy.

#otthagyás #már régen #nem tudok túllépni rajta #pedig együtt se voltunk hivatalosan
2018. júl. 29. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szépen felkelsz a gép elől és elmész a lányhoz, és ezeket elmondod neki is. Ennnyi
2018. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű mert elköltözött és messze lakik , amúgy meg már leírtam üzenetben neki
2018. júl. 29. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Es mi volt a valasz?
2018. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megnézte és nem válaszolt
2018. júl. 30. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez bukott ugy, szerintem hagyd a francba
2018. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:( könnyű mondani
2018. júl. 30. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!