Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú suliban aki tetszik és ha találkozunk össze nézünk. Szerintetek elmondjam neki? Ha igen akkor hogy? Ő egy évvel idősebb nálam, de nem nagy ügy. Volt hogy köszöntem neki és vissza köszönt és egyszer fociztak és egy barátnőmmel játszottunk és oda kellett mennem a kapu mögé és pont rúgták a labdát és ő volt a kapuban és látta hogy várom ne rúgjanak le engem és azt mondta hogy menjek nyugodtan.

2023. aug. 2. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos tetszel neki vagy érdeklődik irántad, figyelmes veled.

Szerintem egy próbát mindenképpen megér, kezdj el beszélgetni vele és majd kialakul. Azt rövid idő alatt leveszed, ha nem érdekled, ettől ne félj. Legalább megpróbálod és még az is lehet, hogy szerzel egy barátot.

2023. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos hogy tetszelneki
2023. aug. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még semmit sem jelent.
2023. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én is 1essel és 3assal értek egyet


egy próbát mindenképp megért, valószínűleg szimpatikus vagy neki, de még nagyon semmit nem lehet ebből megállapítani

2023. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Csak az a baj hogy ha meglátom zavarba jövök meg nem tudom mit mondjak neki.
2023. aug. 3. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok a saját helyzetemben. Ne izgulj, hidd el, majd jönni fog magától, ha pedig nem, legalább gyakorolsz a következő próbálkozásig. Hajrá!

1-es válaszoló voltam

2023. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben és köszi!🥰
2023. aug. 4. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!