Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy szeretet........

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy szeretet..... Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Már 6 hónapja ismerkedem egy fiúval, igaz az elején nem is érdekelt, meg semmi sokszor találkoztam inkább mással mint vele, elég sokszor játszottam el a bizalmát. Tehát tulajdonképpen 3-2 hónapja gondolom vele komolyan. Viszont megkérdeztem tőle hogy szeret e és azt mondta nem szerelmes belém, de hogy kötődik hozzám, és ha meglátna egy másik fiúval féltékeny lenne, érdekli mivan velem, de nem szerelmes, és elengedni se tudna. Ez mind szép és jó de valahogy mégis rosszul esett, mert én többet érzek iránta mint ő szerintem.... Bár én ezt sejtettem ugyanis nehezére esik kimondani hogy szeret. Nos nem tudom hogy ez mi ilyenkor ugyanis és egy kicsit ellentmondásosnak érzem a szavait, arra is tudok gondolni hogy lehet a bizalom miatt érzi ezt vagy az otthoni dolgok miatt nehezen tud szeretni nem tudom.... Jártatok már hasonló cipőben? Ha igen akkor osszátok meg kérlek!

2023. aug. 4. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádat is szereted, nehezen tudnád elképzelni nélküle az életed mégsem vagy belé szerelmes vagy érzel szexuális vonzalmat. Na a srác is hasonlóan érezhet veled.


Én ezek után biztos hanyagolnám. Én ebből csak sérülve tudnék kijönni ő meg erőszaknak érezné azt hogy szeretnie "kell" ha már együtt vagyunk. Emiatt nálam a barátság sem működne. Ha én többet érzek az már nem barátság részemről.

2023. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na én is így gondolom, ezek után nekem sem megy ez, nyilván én sem akarok sérülni...szexuális vonzalommal nincsen gond az ő részéről.
2023. aug. 4. 12:32
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia szerintem az hogy szeret es hogy szerelmes beled nagyon mas dolog, elmondasod alapjan meg szerintem egyik sem tortent meg vele. Tetszel neki ez biztos valoszinuleg most fog elkezdeni majd melyebb erzeseket taplalni irantad. :) Mivel te mar tobbet erzel iranta mint o irantad ezert szerintem nem tul celravezeto folytatni:)
2023. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!