Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a fiúnak suliba hogy tetszik?

Figyelt kérdés
.
2023. aug. 13. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Suliban(!) vagy máshol, majdnem mindegy. Kommunikálni akár itt, akár ott tudni kell. Kérdésedből arra következtetek, hogy nem igazán tudsz, mintha blokkolnál, vagy efféle.

Szólj, ha tévedek...


De miért suliban akarsz vele elsőnek erről beszélni?

2023. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltel már vele?


Közös osztály, évfolyam, feletted-alattad jár?


Hány éves vagyvte hány éves a fiú?


Követitek egymást instán, bejrlölted facebookon, snapchaten, berealen?


Ha ezekre válaszolsz akkor tudok részletesebb tanávsokat is adni...válaszolhatsz privátban is

2023. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetés nélkül sehogy ne mondd el, előbb ismerd meg.
2023. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi mindenkinek!
2023. aug. 13. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Odamész hozzá, és elmondod, hogy tetszik
2023. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nem tudom mit mondjak neki, és hogy 2en vagyunk vagy hogy más is. Ilyenek. Mivel mindig a barátaival van, de sejti hogy tetszik nekem.
2023. szept. 6. 15:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan sejti?

Hányadikosok vagytok?

2023. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik srác nem veszi észre, hogy tetszik neked, arra kár vesztegetned az idődet. Ha meg észrevette, de nem lép, akkor vagy töketlen, vagy nem jössz be neki, csak jól szórakozik rajtad a haverjaival.

Úgyhogy hagyd a fenébe, kezdj el szemezni másik sráccal, aki szintén tetszik, majd meglátod, hogy béna barátunkban felébred-e a féltékenység és lép-e végre feléd, vagy utána sem.

2023. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudja hogy én vagyok csak tipp. De ha nem én lennék és kezdene ( mármint hogy pl másnak tetszene de azt hinné én) akkor az milyen lenne? Mármint nem tudja 100% hogy én.
2023. szept. 7. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!