Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mar egy regi osztalytarsam...

Mar egy regi osztalytarsam egy ideje azzal fenyeget hogyha meglat kessel tamad ram a barataival. esetleg tudok valamit tenni ez ellen, esetleg hatsagokkal lepek kapcsolatba az jo lehet?

Figyelt kérdés
az nem megoldas szamomra ha nem megyek utcara, sok dolgom van arra ahol szokott lenni, es tudja hogy hol lakok
2022. dec. 30. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Mi az oka ennek?
2022. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Jó kis iskola lehet. Én csak annyit mondhatok, ha hasonló helyzetbe kerülnék, sürgősen beszereznék egy gázsprayt. Illetve megbízható emberekkel beszélnék hogy állítsuk le együtt ezt a zakkantat valahogy.
2022. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fenyegetéseire van konkrét bizonyítékod, akkor azzal a rendőrség "talán" tudna valamit kezdeni. Egyéb esetben csak akkor lépnek, ha komolyabb szabálysértés is történik.

Ez van, nincs elég rendőr... 🙄

2022. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

#2

Gázspré meglepetés szerűen, gyorsan reagálva jó... és 20grammig legális.

Meg*b*od a gázsprét, ha tudod, hogy késsel mennek rád. Ráadásul többen.


Hatóság.


Deha ez neten történt csinálj képenykőképet, hogy bizonyítsd is.

2022. dec. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5# Ja igazad van minek a gázspray, jobb a szerencsében bízni és készületlenűl járkálni odakint amikor hülyék szállnak rá az emberre. Köztudott hogy kés ellen a puszta kéz sokkal jobb mint a gázspray, én kérek elnézést...

A magyar hatóságokról meg annyit hogy ennél durvább dolgokra sincs már nagyon rég kapacitásuk, sajnos. Ráadásul sok esetben elküldik az embert, hogy "nem tudnak mit tenni" és ez általában így is szokott maradni, amíg vér nem folyik. Sokszor még utána is elkenik az ügyet, ha megtehetik. Ezért is mondtam hogy érdemes ütőképesebb emberekkel beszélni a dolgokról. A mai magyarországon nem igazán látok más, ténylegesen hatásos megoldást.

2022. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

#6


Tartok legális gázsprét.

Egyszer meg betörtek hozzánk, és a kékek csesztek kijönni időben. Ha nincs gázspré megdöglünk.


Köszönöm az újévi szózatot.

Többet tudok a közállapotokról, mint te.


De hiába írsz megint kistegényt, ha késsel mennek neked cézottan, b*szhatod akkor is a gázsprét.

2022. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 csak a miheztartás végett. Te fikáztad és pontoztad le először az én válaszom, ezekután nem valami elegáns sírni hogy reagálok rá "újévi szózatként". Mindegy is.

Másik dolog, te magad állítod megmentett a gázspray korábban. A kérdezőt meg lebeszéled róla hogy semmit nem ér? Oké...

Harmadik dolog, ha sprayről lebeszéled és hatóságokon kívül nem adsz neki más tanácsot a válaszban, akkor mi van ha odakint tényleg rámennek késsel? Gázspray adna némi kiutat ha úgy alakul, puszta kézzel kés ellen menni meg elég szuicid dolog a valóságban. Vagy késeljék le és utána már megteheti a feljelentést amivel foglalkozni is fognak talán?

Negyedik, ha valóban az van amit állítasz hogy jobban tisztában vagy a közállapotokkal mint én, akkor miért a semmitérő hatóságot ajánlod a kérdezőnek?

Megannyi kérdés és ellentmondás. Aki látja összerakja mi van, részemről mentem tovább a dolgomra.

2022. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

#8


Igen. Rájöttem, akartam írni, hogy volt ellentmondás a válaszomban.


Úgy volt hasznos meg életmentő a gázspré, hogy a környékünkön van egy elmebeteg fazon. Hál'isten már börtönben van.


Berúgta a kertkaput, arra jöttek ki szomszédok, meg a lakásajtóig valószínű bejött, mert onnan is jött hang. Zakant közveszélyes fazon. Az történt, hogy rájött (ivott is), hogy hülyeséget csinált és kiment a járdára. Hívtuk a kékeket, de kint még örjöngött. Akor adta a rokonom a gezembe a gázsprét. Egy egészet közvetlen közelről a képébe fújtam. - El is ájult tőle.

És ez valahol meglepi volt.


És én nem leszóltalak, vagy hogy fogalmaztál, hanem a kérdező válasza tükrében jelentettem ki, hogyha tudja valaki, hogy előre késsel jönnek, vagy jöhetnek nem jó a gázspré. Hidd el leszúrnak.


Azt meg támogatom persze, hogy legyen plcsajoknál gázspré, de önmagában, éles helyzetben, sokat nem ér.


Úgy jó, hogy pl az éjszakában megtalál valaki és előveszed a zsebedből és fújsz.

De úgy, hogy téged fenyegetnek és ne adja isten hogy tényleg késsel letámadnak..mit ér? Sokat nem.


Ezért mondtam, hogyha van bizonyító sreenje vagy valami, akkor hatóság.


Elnézést ha bekóstolásnak vetted.

2022. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A hatóságra meg annyi a válaszom, hogy a kékek valóban nem tesznek semmit addig, amíg "vér nem folyik".

De szerintem sokszor még akkor sem...


De muszáj jelenteni az ilyen dolgokat, mert ha jogos is nem önbíráskodhatsz....

2022. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!