Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinált úgy egy régi...

Miért csinált úgy egy régi osztálytársam, mintha nem ismerne?

Figyelt kérdés

Egy csajról van szó. Általánosban és középiskolában is végig osztálytársak voltunk. Jóban voltunk, nem jártunk össze, de bajban mindig egymást kerestük. Pl amikor meghalt az anyja, hozzám fordult, én segítettem neki. Vagy amikor nekem nőügyeim voltak, mindig vele beszéltem meg. 18 éves korunkban találkoztunk utoljára, most 32 évesek vagyunk. Új munkahelyemen meglepődtem, hogy ő a recepciós. Láttam hogy felismert, odamentem hogy “ne haragudj, nem te vagy az xy Niki?” Nézett, majd azt mondta “Jaj bocs, fúú, te vagy az Zoli?” A vicces, hogy Gábor vagyok. Mondtam, hogy hát nem az a nevem, erre azzal jött, hogy milyen rég volt, ő nem emlékszik rám ne haragudjak. Egyáltalán honnan is ismerjük egymást?

Majd utána még kétszer megkérdezte mi a nevem. Nagyon kellemetlen volt! Végül “szia Zoli” köszönéssel köszönt el.


Ez mi akart lenni? Direkt csinálta? Úgy tűnt! Ha igen, elég gyerekes hozzáállás. Semmit se kérdeztem tőle, nem faggattam, semmi. Nem értem miért játszotta ezt el így. Ma reggel is Zoliként üdvözölt a belépéskor, majd kérdezte, hogy mindig ugyanekkor jössz? Gondolom ilyenkor ki fog menni cigire direkt.

Miért viselkedik így valaki? Ha jóban voltunk kifejezetten? Csak azt ne mondja, hogy nem emlékszik arra az emberre aki vígasztalta az anyja halála után, akivel 100x volt bulizni, stb. Miért ilyen gyerekes valaki?


2023. márc. 3. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1,Azt hitte rámozdulsz.

2,Ronda vagy

3,Kamuzott a múltjáról a melohelyén,félt hogy lebuktatod.

2023. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szó szerint meg se ismert annyira megváltoztál és zavarba hoztad.

10+ évig hol volt ez a nagy barátság? Én se ugranék a nyakadba egyből. De az is igaz, hogy legalább annyit megkérdeznék hogy vagy.

Ha ő így viselkedik az az ő dolga. Ahogy te erre reagálsz az a tiéd. Ő egyértelműen jelezte, hogy nem akar újra a barátod lenni (mégha a stílus nem is volt a legszebb). Fogadd el és lépj tovább. Mást úgyse nagyon tudsz tenni.

2023. márc. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem várhatod el, hogy majd 14 év után is ugyanolyan maradjon valaki, mint amilyen akkor volt. Tudod, ennyi idő alatt elég sokat változik egy ember, nem csak kívül, hanem belül is.
2023. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerűen tudsz róla olyan szitukat ami kellemetlen lenne ha ott kitudódna, és ezért pillanatnyilag ez jutott eszébe,igy próbált "védekezni".
2023. márc. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!