Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tenétek a helyembe?Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tenétek a helyembe?Mit írjak a lányának?Több lent ⬇️

Figyelt kérdés
Kb. 7 éve kosarazok.Idén átkerültem egy sportsuliba.Ott bejön egy lány.Nrm tudom,hogy hogy mondjam meg neki,hogy kedvelem.Instán bekövettem már régen,és ö visszakövetet.Minden posztomwt kedveli.

2023. aug. 29. 21:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért,sietek 😀
2023. aug. 29. 21:16
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne mondd meg neki, ha nem vagytok aktív kommunikációban.
2023. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De szoktunk beszélni néha
2023. aug. 29. 21:33
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Hívd meg egy üdítőre.
2023. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Lúzer vagy.
2023. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 A néha az nem elég. Ha minden nap beszéltek és jól is megy a beszélgetés, akkor lehet randin gondolkodni.
2023. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Szeretek játszani a labdákkal... A kosarasokkal... Főleg, ha B, de inkább D kosarasok.
2023. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Minden posztomat kedveli"(?). Akkor szerintem nincs mitől félni, az is lehet hogy alig várja.
2023. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

lehet már nem aktuális a kérdés de meg írom szerintem hívd el valahova mondjuk kávéra és ott beszélgesetek és szerintem ot kérdez rá ovatosan hogy tedszesz e neki vagy sem mivel attol hogy minden posztod kedveli lehet hogy csak barátként tekint rád én is szoktam a haverjaim posztjait kedvelni még sem vagyok belékük szerelmes.

Helyesírásért el nézést 😊

dec. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!