Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben vagy az ő helyében? Mi lenne a helyes választás/ döntés?

Figyelt kérdés
Már egy éve együtt élünk a párommal és amióta ismerjük egymást együtt dolgozunk. Az első munkahelyen ismertük meg egymást ahol 2 évig dolgoztunk együtt viszont és már nem éreztem magam jól ott és el akartam jönni de csak miatta nem tettem mert nem akartam otthagyni egyedül szegényt és ő se akart egyedül maradni. Most párhonapja munkahelyet váltottunk viszont engem elküldtek a kiskutyám miatt mert a dolgozok nem akartak kutyával lakni. Együtt mentünk szintén a párommal. Engem haza küldtek viszont a párom ott maradhatott. Én az első helyünkön nem hagytam magára viszont most úgy érzem cserben hagy azzal hogy nem jön velem egy másik helyet keresni és cserben hagy azzal hogy egyedül neveljek egy kiskutyát. Mit gondoltok mi lenne a helyes? Számomra a fejemben az hogy utánam jön és nem hagy magamra de ez meg se fordult a fejébe hogy el jönne onnan. És nem gondolom hogy mondhatom neki hogy mondj fel keress velem egy uj helyet es legyunk egyutt. Így 800 km-er valaszt el minket es utamra engedett hogy keressek magamnak egy uj helyet.

2023. jan. 10. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az lett volna a fer, hogy veled megy. Alapvetően is 800 km nagyon sok. Hát ezért nem éri meg feláldozni magad más miatt, mert nem kapsz cserébe szart sem.
2023. jan. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem azt, hogy te min gondolkozol. Eddig együtt éltetek, most meg neki jó az, hogy elválaszt titeket 800 km. Ha ez nem a végét jelenti egy kapcsolatnak, akkor mit?

A kutyát viszont te vállaltad, ne a másikra fogd, hogy nem neveli veled.

Nekem is van kutyám, a párom megeteti ha kérem, de az én felelősségem és ezt akkor is tudtam, mikor örökbefogadtam (pedig már jegyben jártunk akkor).

2023. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Megmondjam hol basztad el?


Itt: "nem éreztem magam jól ott és el akartam jönni de csak miatta nem tettem mert nem akartam otthagyni egyedül szegényt"


Ha valahol nem érzed jól magad akkor azonnal gyere el ne hozz más random emberek miatt olyan döntést amivel magadnak ártasz. Mindig a saját boldogságodat helyezd előtérbe. Ennyi~

2023. jan. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!