Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A helyében elhagynátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyében elhagynátok a lányt és az en helyemben mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Diákmunkán találkoztam egy sráccal. Elég jól összebarátkoztunk, dicsérgetett is, kapcsolat-és szerethiányos volt, és éreztem hogy közeledni akar. Októberben el is hívott találkozni, de nem éreztem hogy meglenne a szikra, emiatt nem akartam vele járni. Ezért 2 héttel utána összejött egy csajjal, aki rányomult, konkrétan felszedte őt. Mi utána is jóban maradtunk, találkozgattuk, viszont nagyon sokat változott és idő közben megtetszett. A karantén alatt egészen elmélyült a kapcsolatunk,bensőséges bizalmi viszony alakult ki, nyáron ismét gyakran találkozgattunk, és egyik alkalommal kicsit túltoltuk a dolgot. Nem történt semmi komolyabb, csak elkezdett velem flörtölni, megérinteni és csókig jutottunk. Mikor smárolásra került volna a sor, ő eltolta a fejem, hogy a barátnőjét szereti, nem akarja megcsalni, és szerinte a csók akkor szokott megtörténni mikor járni kezdenek. Elmondta hogy mindkettőnkhöz vonzódik, de olyan kellemes életbe csöppent bele most a barátnőjével hogy nem akar mindent eldobni. Tudomásul vettem, viszont rá 1 hónapra megint elkezdte, hogy megfogta a kezem, megsimogatta az arcom és megint csókolóztunk. Utána megint megbeszéltük, hogy visszaveszünk, mindig mondta nekem hogy bárhol találnék pasit, mert szerinte nagyon jó csaj vagyok. Mindig azzal győzköd hogy pasizzak be. 5 hónapig nem is találkoztunk, csak beszéltünk Messengeren, viszont mikor újra elhívott találkozni, akkor éreztem hogy kölcsönösen örülünk egymásnak és akkor is megölelt hogy nagyon hiányoztam neki. Fel is mentünk hozzájuk, ahol tanulni akartunk, de ott is közelebb jött és megint csókolóztunk. Smárolni nem mer de szajra puszi megint 5 alkalommal volt 1 nap alatt. Még mindig tartja magát ahhoz hogy a barátnőjével marad, akivel allítása szerint csak azért jött össze, mert gyorsabban rányomult mint én és ő akkor id akart vele kapcsolatot amikor én nem. Nekem egyébként kicsit fáj ez a kapcsolat. Nem értem, miért kér arra hogy vegyünk vissza, ha utána ő kezdi el a flörtöket és provokálja hogy megcsókoljam (gondolom azért hogy ne mondhassa hogy ő csókolt meg először). Ő azt mondta hogy a barátnővel marad de ha mi megkívánjuk egymást, akkor néha csókolózhatunk. Szerintem ez nem korrekt így. Miért nem akar dobbantani és nekem mit kéne tennem ebben a helyzetben?

2022. márc. 15. 10:27
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el őt. Megcsalta veled a barátnőjét. Többször is. De nem hajlandó szakítani, úgyhogy nem akar összejönni veled. Csak tartalék vagy neki, kedvére játszadozik veled. Keress valaki mást, vele pedig szakítsd meg a kapcsolatot.
2022. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
87%

Minek mész el találkozgatni olyannal, aki kapcsolatban van? Te sem vagy jobb így, olyan meg nincs, hogy “hát ő kiprovokálta, hogy megcsókoljam”. Ne haragudj, de a barátnője helyében kikaparnám a szemed, pláne ha így előadnád a mártírt (természetesen a pasika is repülne, mint a távirat).

Fejezd be a találkozgatást, ő meg menjen isten hírével, úgyis lesz majd más, akivel megcsalja csóri nőjét.

2022. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Nem az én szememet kell kikaparni, mit tehetek én arról hogy bejövök a pasijának
2022. márc. 15. 11:29
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon szereted, akkor állítsd válaszút elé: Te, vagy a barátnője, de a kettő egyszerre semmiképp! (Te vaby a "B" változat nála.)

Azzá

al számolj, hogy veled is nem ugyanezt teszi majd egy harmadik lány (vagy a mostani) miatt...

Én szakítanék, elfelejtetném őt az agyamban.

2022. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
63%

Jajj szegény kis kérdezőcske...

Mi az, hogy mit tehetsz róla???

Mondjuk hogy eljársz vele meg smacizgattok, miközben pontosan tudod, hogy van valakije. Ráadásul megmondta azt is, hogy nem fog szakítani. Innentől te tisztában vagy a tényekkel, úgyhogy ez maximálisan a te döntésed, senki nem fog pisztolyt a fejedhez, hogy márpedig muszáj bepofátlankodnod egy kapcsolatba. Nem mellesleg TE hajtottad el őt először, de persze mikor összejött mással, már rögtön kellett. Szóval ne próbáld itt magadat kevésbé hibásnak kihozni a sztoriból, mert nagyon nem vagy az.

De, a te szemedet (is) kéne ultrára kikaparni, hogy még te adod elő az ártatlant.

2022. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Azért a srác fejéhez sem tartottak pisztolyt, hogy flörtölgessen meg közeledjen😅 a kettejük kapcsolata az ő dolguk, nem én vagyok a védőszentjük, a srác dolga ha annyira tiszteli a barátnőjét, hogy nem tud parancsolni magának ha más csaj is bejön neki


És szintén nem tehetek arról sem, hogy nekem később kezdett el tetszeni🤷🏻‍♀️ az ő döntése, hogy hogy bánik velem, annyit mondhatok, hogy nem kellett könyörögnöm hogy csókoljon meg

2022. márc. 15. 11:48
 7/47 anonim ***** válasza:
82%
Akkor mentegesd magad, továbbra is legyél az, akivel a srác csalja a barátnőjét. Majd egyszer ha rádun egyedül maradsz, akkor majd ne itt panaszkodj hogy milyen szemét a pali. Az egy dolog, hogy ő flörtölget veled, de te meg hagyod neki, sőt, még buzdítod is. Semmivel sem vagy jobb nála.
2022. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Nem járok vele meg semmi, sima baráti kapcsolatunk van, szóval egyedül nrm maradnék miatta mert nincs velem
2022. márc. 15. 12:03
 9/47 anonim ***** válasza:
47%
Ha pontosan tudod, hogy mit akarsz, akkor minek írod ki a kérdést? A válaszolók mind ugyanazt mondják, de te kitartóan harcolsz a véleményük ellen. Ez esetben minek kérdezed? Megerősítést ne várj, ép eszű ember nem fog még szurkolni is neked, hogy hozzájárulj egy kapcsolat széteséséhez és a saját magadnak szenvedést okozáshoz.
2022. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem hogy ha tőlem nem akar semmit, miért éri meg neki megcsalni a barátnőjét? Akkor miért nem lép le nellőle?
2022. márc. 15. 12:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!