Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak vissza neki, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak vissza neki, mit beszélgessek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Ma este nem rég visszaírt egy külföldi lány akit még múlt hónapban láttam egy kosárlabdatornán. A lány nem beszél magyarul. Abszolút tanácstalan vagyok sajnos. Annyi még, hogy 3 hete írtam rá a lányra és most este válaszolt(nem tudom hogy mit, még nem néztem meg az üzenetet)+visszakövetett. Kérlek segítsetek, hogyan kell elindítani egy beszélgetést egy külföldi lánnyal?

2023. szept. 1. 22:54
 1/9 mienkamennyekorszaga ***** válasza:
90%
2023. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Normális választ szeretnék kapni

Kérlek segíts

2023. szept. 1. 23:12
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ahhoz,hogy segíthessünk neked,tudni kéne,hogy mit válaszolt neked a lány
2023. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mienkamennyekorszaga ***** válasza:
100%

Rendben van bocsi

Először is bár gondolom igen de a valaszodbol nem derült ki angolul tudtok mind2en kommunikálni?

Ha igen akkor ugyanúgy..kérdezd meg hogy érezte itt magát hogy telt azóta a nyara. Ne kezdj rögtön vmi nagyon specko kérdéssel csak simán érdeklődj értékelni fogja. Aztán meglátod akar e veled beszélgetni. Ha igen akkor térjünk rá vissza

2023. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezte hogy azon a tornán melyik csapattal voltam, mint önkéntes, en mondtam hogy a nemetekkel o pedig irta so with vito. Ez mit jelenthet?
2023. szept. 1. 23:35
 6/9 mienkamennyekorszaga ***** válasza:
100%

Nem egy Da Vinci kód

Valszeg Vito szintén a te csapatodban volt bárki is az, mindegy is.

Na most akkor írhatsz vmi olyat is h neked az xy csapatból csak te maradtál meg. Vagy bármi ilyesmit.

2023. szept. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezd meg, hogy "who the f*ck is Vito?"
2023. szept. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Te még mindig itt tartasz? Már akkor is kitettél vagy 2 kérdést, mindegyik alá írtam is, hogy ebből úgyse lesz semmi.. így meg hogy még angolul se tudsz… mégis mire számítasz? Majd mi fogunk vele gyakorin beszélgetni helyetted.. de őszintén szólva az ilyenek meg is érdemlik
2023. szept. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
DeepL fordítót használhatod, de bele fogsz bukni ha telefonáltok vagy találkoztok… ha nem tudsz angolul ne menj külföldire.
2023. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!