Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beszélgessek meg ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgessek meg ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
Facebook beszélgetünk egy napja. Nem itt akarok ismerkedni de nem ismerem személyesen és csak egyszer láttam az iskolája a város másik végén van. Beszélgettünk és aztmondta ne haragudjak de megy tanulni. Mondtam jó akkor majd beszélhetunk meg ha szeretne aztmondta rendben. Szerintem jól elbeszelgettunk. Most ez lekoptatas lehet mert utána néha fent volt néha nem. Rairjak meg?
2018. jan. 16. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj :) én is szoktam olyat hogy elvonulok tanulni és mindenkit ignorálok, valamint ha a facebook kijelzi hogy fent van, az nem azt jelenti hogy épp valakivel beszélget, hanem pl azt is jelentheti hogy nézegeti a posztokat, kommenteket stb
2018. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kamilla19 ***** válasza:
Persze! Én is olyat szoktam hogy elköszönök mondjuk a barátomtól de felmegyek csak úgy mert nem akarok tanulni de aztán meg megint leteszem a telefont hogy tanuljak de 5 perc útén megint azt veszem észre hogy telefonozok xD lehet ő is ilyen kis lusta típus :"D
2018. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!