Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szakított velem ha azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakított velem ha azt mondta még szeret?

Figyelt kérdés
A barátommal a kapcsolatunk elején eléggé mély romantikus szerelmet éltünk meg, viszont én egyszerűen nem tudtam benne megbízni ami rengeteg vitatkozáshoz vezetett. A végén a barátom már ki akart szállni mert mergezonek találta a kapcsolatot. Ami így is volt sajnos :C megkérdeztem, hogy szeret e még...azt mondta kioltem belőle a szerelmet,de még mindig kötődik hozzam és szeret...másnap viszont kimondta, hogy ő elfáradt és felesleges ezt erőltetni. De nem tudott az elején letiltani. Azt kérte én tegyem meg...de én nem tudtam...aztán végül hosszas idő után megtette...ráírtam, hogy a pulcsiját mikor adhatom vissza de nem válaszolt rá (nekem is nála van rengeteg holmim) van esély arra, hogy fog még keresni? Azt mondta nálam erosebbet érzett, mint másoknál. 17/L

2023. szept. 3. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A szeretet édes kevés egy kapcsolatban...
2023. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Hiába a szerelem, ha amúgy kiidegelitek egymást. Ez a hajó már elment, innen már nem lehet visszahozni, annyira kiábrándulhatott belőled, hogy sose lesz már olyan, még ha újrakezdenétek se. Tanulság a kövi kapcsolatodba, hogy ezt a féltékenységet hagyd el, vagy azt is ugyanígy meg fogja ölni.
2023. szept. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
26%
Én szeretném azt hinni, hogy ez egy igazi szerelmi történet!
2023. szept. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Túlságosan szeret. Szeretne önmagától is megóvni.
2023. szept. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Dehogyis, az agyára mentél a feltekenykedeseddel. Próbálj meg változtatni, mert a további kapcsolataikat is ki fogod nyírni.
2023. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha tudsz még valahol beszélni, vagy találkozni vele, akkor próbáld megígérni neki, hogy változtatsz dolgokon, más esély sajnos nincs az újrakezdésre.

#5 véleményét pedig nagyban támogatom, a kövi kapcsolatodra sokkal jobban vigyázz!

2023. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem törődik azzal hogy a cuccaid iránt érdeklődtél, lehet hogy gondolkozik rajta, egy mérgező kapcsolat nehéz.
2023. szept. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!