Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kb két éve ismertem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb két éve ismertem meg egy külföldi fiút instán de nem beszéltem vele chat be csak képet láttam róla szakítottam vele sírtam érte miatta ez szerelem? Ő azt mondta szeret azt hazudtam mást szeretek meg hogy terhes vagyok hogy el felejtsen azt írta ok

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Ezt biztos a "felnőtt párkapcsolatok" kategóriába akartad így 12 évesen?
2022. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Hogy mi van? Legközelebb írd meg a csak képen látott következő szerelmednek, hogy szépen nő a 3 gyerek, de menjen el STD szűrésre, mert megfertőzött ezzel-azzal, és neki is kezeltetnie kellene.
2022. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tessék?
2022. ápr. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!