Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval, a barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, emellett ő vette el a szüzességem,és sajnos elég sok gond van! Tehát amikor összejöttünk minden csodás volt, figyelt rám, kedves volt, meglepett és ilyenek, viszont a családom nagyon nem szereti mert eléggé egoista és öntelt,ugyanakkor tiszteletlen velük szemben és elvárja hogy ők adják meg a tiszteletet neki, ebből is volt már veszekedésünk! A következő hogy elhagyagol, nem figyel rám, nem törődik úgy velem ahogy kellene, próbáltam már vele beszélni erről viszont ebből is csak én jöttem ki rosszul ugyanis mindig engem állított be hibásnak, én problémás lány vagyok, hisztis! Viszont mindig elmondja hogy milyen hisztis vagyok és nincs hozzá energiája, mindig csak hétvégén találkozunk és ugye egy hétig nem látjuk egymást, visztont előfordult olyan hogy péntek este elmentem hozzájuk, és ő elment bulizni a haverokkal miközben én náluk voltam, és egy kissé részegen jött vissza! Az is rendszeres hogy rengeteget játszik a telefonján még akkor is ha én ott vagyok, és nyilván ebből is volt vitánk, ahogyan abból is hogy megkértem hogy változtasson pár dolgon, és hogy tisztelje a családom, ez rosszul esett neki és összeveszett velem! Nagyon erősen gondolkodom a szakításon viszont nem tudom megtenni, nem vagyok rá képes! Mióta vele vagyok érzem hogy lehúz lelkileg, és folyamatosan rosz embernek érzem magam! Ez most lehet úgy tűnik hogy csak sajnáltatom magam, meg hogy beállítom rosznak, de csak tanácsokat szeretnék hogy mi tévő legyek,nem szeretnék már mindennap sírni,nem szeretnék szívfájdalmat érezni! Mit tegyek?! A válaszokat köszönöm, igyekeztem normálisan leírni, hogy ne legyen annyira zavaros!


Üdv: egy kétségbeesett, elkeseredett tini! 🙁



2023. szept. 8. 23:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Öntelt, tiszteletlen, pofátlan, elhanyagol téged, nélküled jár bulizni, hisztizéssel rágalmaz.

Tehát: nem becsül, semmibe vesz, megaláz.


Jól érzed!

Semmi értelme. Rúgd ki a fenébe.

2023. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
93%

Szedd már össze magad és hagyd a fenébe. Ugye nem gondoltad, hogy az első pasid lesz az utolsó is? Képes vagy felismerni , hogy mi a rossz ne-

ked, nem? Azt is, ha nem passzoltok össze valakivel? Ez a keresgélés , ismerkedés időszaka, ugyhogy ha hozzád nem illővel hozott össze a balsors, akkor lépj tovább. Nem elsőre találjuk meg a nagy Őt, elhiheted. Lépj, mielőtt teljesen beleragadsz, mert ez a pasi tönkretesz téged. Ha nem érzed jól magad egy kapcsolatban már az elején, ki kell lépni.

2023. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
menekülj ebből a kapcsolatból, mennyi vagy 16-17?
2023. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Me@d@g#tt és ennyi,többet ő nem akar,jó vagy neki ha néha unatkozik és ha esetleg nem talál más dgtàrsat.

Sajnos ez az igazság.Sok ilyen sztoriról tudnék mesélni...

2023. szept. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Még most dobd ki 4 hónap után, később még nehezebb lesz!
2023. szept. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Minél hamarabb szabadulj meg ebből a mérgező kapcsolatból.
2023. szept. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Ha tiszteletlen a szüleimmel, eleve kuka. De hogy én lennék mindenért a hibás, azért az sok. Te egy igazi tökéletes embert fogtál ki, akit holnap kit kell dobni. Hidd el jobb lesz.40f
2023. szept. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele?
2023. szept. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igazi idiótának érzem magam! Annyira buta vagyok!
2023. szept. 9. 07:11
 10/21 A kérdező kommentje:

#4 kommentelő

Igazad lehet és ettől még nagyobb baromnak érzem magam, köszönöm a válaszod! És mindenki másnak is!

2023. szept. 9. 07:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!