Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlenül észrevettem, hogy...

Véletlenül észrevettem, hogy apa megcsalja anyát,mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Apának 2 telefonja van, az egyik, amit ténylegesen használ, a másik pedig a régi, amit nem hord magával csak a rajta maradt játékok miatt van még meg. Ma takarítás során odébb pakoltam a nem használtat és véletlenül megláttam egy messenger üzenetváltást, amit nekem nagyon nem kellett volna. Erősen arra utal, hogy megcsalja anyát egy másik nővel. Ennek az információnak a tudatában mit tehetnék ? Eddig a pontig azt mondanám, hogy látszólag apukámmal lényegesen közelebbi volt a kapcsolatom, mint anyával és nem akarok én lenni az "áruló", aki túrkál a telefonjában (főleg, hogy tényleg nem szándékos volt). De a szüleim egyformán fontosak és amit láttam nem tudom meg nem történtté tenni, mert akkor anyával szemben nem lennék igazságos. Ez az információ, ha úgy teszek mint aki nem tud róla fel fog őrölni és borzapmasat csalódtam az apukámban is. Hogyan tovább ez után ?
2022. nov. 27. 14:44
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
44%
Szerintem ne szolj bele,lehet anyad tud a megcsalásrol es a családi béke miatt nem reagál rá,nem kell beleszolni majd lejátszák kettöjük közt
2022. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%
Apukádnak mondd meg, hogy véletlenül megláttad az üzenetet. Ha nem jön be a tipped, és nem az, amire gondolsz, akkor megynyugodsz, he mégis igaz, akkor sem tőled kell tudnia anyukádnak, hanem az apukádtól. Ha van benne annyi, miután megmondod neki, akkor személyesen ő fogja bevallani. De semmiképp se te mondjad el, mert azzal nagyon belefolynál.
2022. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is kérdezz rá apukádnál előszőr. Anyukád elöl semmiképp ne titkold el, ha nem tudja ne hagyd hogy hazugságban éljen.
2022. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
Olyan nincs, hogy véletlenül olvasol bele. Kiváncsiskodtál, ez lett az eredmény. Apáddal beszéld meg először is.
2022. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
26%
Hagyjad nem kell tudnija ismerek olyan apat aki csalja a feleseget meg olyan feleseget aki a ferjet csalja megse kopom be egyiket se o dolguk
2022. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%

1. kamuzol

2. ha mégsem, akkor sem a te dolgod, nem kérheted számon a szülőd.

3. a megcsaláshoz idő kell, vagyis valami elromlott köztük, ezt nekik kell fixálni.

+1. kamuzol

2022. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
16%
Már megint a mocskos férfiak!
2022. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
29%
Szívtelennek fogok hangzani de nincs hozzá közöd. Próbáld elfelejteni, ez az ő dolguk és sokkal összetettebb, mint gondolnád.
2022. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Bárcsak kamu lenne, de nem az... tudom, hogy ki kell maradnom belőle, de hogyan tudnám ezt elfelejteni.
2022. nov. 27. 16:02
 10/28 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell. Anyukádnak j9ga van tudni. Szerinted mit fog érezni ha csak évek múlva derül ki?
2022. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!