Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejöhetek a csajnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejöhetek a csajnak?

Figyelt kérdés
Pár napja egy szép lány barátkozott velem, és összebarátkoztunk. Sokszor mosolyogva beszélt hozzám, mondogatta hogy szép vagyok, meg hogy a nevem is milyen szép, tehát csak dicsért. Na de itt van a csavar, észrevettem hogy kicsivel később egy másik sráccal is dumálgat. Másnap a sráchoz egyből odament az egyik óra után és köszönt neki még beszélt vele. Én csak pár méterre voltam tőlük (úgy 10-15) szóval látott valószínűleg de hozzám már nem jött oda. Nem értem a szituációt hogy mi lehet :/.

2023. szept. 14. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%

ne törődj vele.ribi.

mar az fura hogy elsőnek ennyire ilyen rámenős, szoval már itt sejteni lehetett.

2023. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Túl sokat látsz bele ebbe az egészbe. Szimplán megpróbált kedves lenni és érdeklődő volt irántad. Azért mert odamegy más sráchoz beszélgetni azzal nincsen semmi baj, nincsen megtiltva, hogy más emberekkel interakcióba lépjen. Inkább tegyél meg mindent, hogy barátok legyetek, esetleg többet ha valami megfog benne, de hogyha kapcsolatba leszel vele remélem nem így fogod kezelni ha más férfiakkal beszélget csak azért mert magadnak akarod.
2023. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Én se làtnék bele többet, bár nagy bajod nem lenne belőle, ha megpróbálnál vele ismerkedni.
2023. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 nyilván ha kapcsolatban lennék vele nem igazán érdekelne hogy most mással beszélgetne. De úgy hogy még nem vagyunk együtt nyilván az ember (ebben az esetben én) lehet túl gondolom. Na mindegy köszönöm utolsó kettő a válaszokat, még maradt bennem remény
2023. szept. 14. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el pont, hogy akkor lennél legjobban rápörögve ha együtt lennél vele és akkor elegyedne szóba másokkal.
2023. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
engem pont az zavarna ha kapcsolatban lennánk és ugy lógna fiukkal.
2023. szept. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6.


Ez egy halálos hiba egy kapcsolatban, úgy hívják, hogy BIZALOMHIÁNY amihez BIRTOKLÁSI VÁGY társul. Egy egészséges párkapcsolatban ezeknek nincsen helye, ha mégis van az azt jelenti, hogy rosszul választottál vagy szimplán nem vagy még felkészülve egy ilyenre.

2023. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
5. neked jol esne a tudat hogy fiukkal log, es azok a fiuk pedig szivesen fszra huznak a csajodat gondolatban? meg jol megnezik a segget stb. tudod te is hogy milyenek a fiuk, te is megnezed a csajokat
2023. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
bocs, 7esnek valaszoltam.
2023. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös és 7es voltam.

Tisztában vagyok vele, hogy milyenek a fiúk, habár én már kicsikét kinőttem abból a korból, hogy fiúnak nevezzen magam. Most támasztottad alá az eddigi állításaimat. Tudod az bizonyos szó BIZALOM. Nem rakhatsz nyakörvet a nődre, nem szabhatod meg neki, hogy kivel beszélgessen illetve kivel menjen el bulizni vagy akárhova. Egy bizonyos életkor felett általában az ember kinő ezekből a féltékenységi szituációkból. Persze nem mindenki, de mint írtam korábban is, hogy akiben ilyen birtoklási vágy van ott már eleve rosszul indul a szekér és halálfia az aki hozzászól a párodhoz, vagy fordított helyzetben. Szerintem rakd össze mégegyszer, hogy miket írtam, értelmezd, gondold végig és ha továbbra is ez marad meg benned amit válaszoltál akkor szerintem fölösleges a rád pazarolt pötyögés.

2023. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!