Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon gaz dolog egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gaz dolog egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
az lenne a kerdesem, hogy most valtottam sulit nem mentem 1hetig mert lebetegedtem az ottani baratnom akit szereztem mar szoba se all velem mert h en elv ot cserben hagytam mert nem mentem, es teljesen ketsegbe estem, hogy kivel leszek senki sem all velem szoba az osztalyba, es talaltam most egy fiut ilyen kis nyomi nagyon nem az esetem csak haverjodni szeretnek vele mert szorongok attol hogy kikozositenek ott, mashova nem vesznek fel, es szarul kene ereznem magam hogy beszelo viszonyba vagyok azzal a fiuval? neha melle ulnek meg ilyenek a baratom ezt tiltaná, de tenyleg semmit nem szeretnek tole csak elbeszelgetni vele. a baratomnak nem merem elmondani mert itthagyna, szarul erezzem magam emiatt? tenyleg semmit nem szeretnek tole csak h segitsen esetleg beilleszkedni vagy valami. kerlek ne fikazzatok
2023. szept. 15. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Kisajátító anyabhaszó a barátod. Vajon mióta lettek ilyen önbizalomhiányos nyomoroncok a fiatalok? Mi együtt mentünk sörözni a rockkocsmába a csajjal, egy üvegből ittunk és egyebek, és volt barátja, de tudta, hogy csak haverok vagyunk, pedig akkor nem is volt barátnőm. Beteg a világ.
2023. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A lakótelepen kialakult egy 10-15 fős baráti-haveri társaság. Együtt bandáztunk, a fiúk fociztak, mi tollasoztunk, utána nagyokat dumáltunk, összedobtuk a zsebpénzünket, a telepi kerthelyiségben ittunk egy sört. Nyáron stoppal Balaton. Kis sátorban hegyén-hátán aludtunk. Éns a haverral egy nagyobb hálózsákban aludtam. Mindkettőnknek volt otthon parja, semmi sem történt. Mások meg vigyáztak a haver lányokra, mintha kishúguk lett volna, nehogy szemétkedjenek valaki velük.

Soha nem jutott eszébe az otthon maradt pároknak, hogy megcsalás forogna fenn.


30 éve, hogy a virtuális valótlanság nevel fel generációkat, akik képtelenek a való életben a másik neműek viselkedését dekódolni, a metakommunikációt ösztönösen megfejteni es azonnal reagálni.


Már lassan tanfolyamon kell kiképezni, hogy hogyan kell udvarolni.

Aggasztóan rémes.

2023. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!