Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ő tényleg csak ennyinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő tényleg csak ennyinek nézett engem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és ugy igazi párkapcsolatom még nem nagyon volt így elég tapasztalatlan vagyok. Van egy srác aki 20 éves és én őt régebb óta ismertem viszont kicsit fura társaságokba mozog drog pia nők valamiért így még inkább elkezdett vonzani tudjátok a tipik rosszfiú és mivel egy suliba járunk találkoztunk aztán összejött az egyik osztálytársammal így még többször taliztunk sőt volt h az osztálytársammal akit hívjunk Grétának akivel én joba voltam így suli után is együtt logtunk akivel jött a barátja így sokat dumáltunk de ők csúnyán szakitottak és nekem a srác rohadt vonzó volt így ráírtam és elkezdtünk dumálni és ő olyanokat mondott h én vagyok az első akibe tényleg bele tudna szeretni meg ilyenek egy hét után már smároltunk utána 3 hét után leírta h szeret aztán utána amikor én is kezdtem elköteleződni azt írta mégsem érez olyat amilyet kellenne de én nem akartam annyiba hagyni hisz úgy néztünk egymásra meg én tényleg kezdtem megkedvelni így még pár nap beszéltünk de az előző kedves valaki egy bunko fasz lett így megírtam h akkor csá

már majdnem elfelejtettem amikor 3 hét mulva rám ír h mizu meg ujra dumáltunk és örülne ha átmennék így átmentem volt tapi meg ilyenek de nem feküdtem le vele meg semmi na és akkor én ujra elkezdtem reménykedni de azt mondta most sem érez semmit de loghatunk együtt így volt olyan h valahol taliztunk és csokoloztunk meg tapogattuk egymást azt mindenki képzeleére bízom na és hetente rám ír h talizzunk meg ilyenek de csak ezért de nekem ez már sok nem akarok valakinek a kurvája lenni meg ilyenek azért ennél többre nézem magam már igyis tul sokszor mondtam igent

Szerintetek mit csináljak? valamennyire fáj is h ő csak ennyinek néz

Ti mit csinálnátok a helyembe?

Tudom h hosszu lett de muszáj valakinek leírnom

A válaszokat előre is köszi



2023. szept. 19. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Idehánytad nekünk a betűket, mi majd kibogozzuk, mit is szeretnél🤣
2023. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te is azt mondod, hogy rosszul érint, hogy ennyiszer igent mondtál, és nem szeretnéd, hogy csak egy megkapható lánynak tartson.

Legközelebb mondj nemet.

Ha elég érett, elfogadja, ha nem, akkor erősködni fog, de reméljük, nem lesz semmi komolyabb.

Ne csinálj olyat, ami neked nem jó.

2023. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden ajánlatát utasítsd el, keress okot, miért nem teszed meg.
2023. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól látod. Ő elmondta, hogy ebből nem lesz örökszerelem, de azért ha te kéred akkor a torkodig nyomná a fark..t. Szóval döntened kell Vagy összejárogattok és előbb-utóbb beveszed vagy hagyod végleg.
2023. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem tipik rossz fiu ha nem egy tipik hulye aki tonkre teszi az eletet.. ha 20 evesen intenziven csinalja ez kesobb sem lesz jobb.

A rossz fiu mar legalabb 3 evet vopt sitten .

2023. szept. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!