Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10 levezetett óránál tartok -...

10 levezetett óránál tartok - ez ennyinél még elfogadható?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy most tartok 10 óránál a vezetésben az oktatóval (autó, B kategória) és tegnap vitt ki először a forgalomba, úgy hogy célirányosan oda mentünk (tehát nem csak annyit voltam forgalomban, amíg eljutottunk a tanpályáig). Budapesten tanulok vezetni. Maga a problémám az lenne, hogy az út alatt az oktatónak elég sokszor segítenie kellett nekem az elindulásban, elég sokszor be kellett avatkoznia (hirtelen fékeznie sosem kellett). Ez 10 óránál még elfogadható? (Főleg, hogy fiú vagyok...) Az oktatóm egyébként nagyon kedves, humoros és az út alatt végig az maradt.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2020. aug. 18. 08:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem, ez már elfogadhatatlan.
2020. aug. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
teljesen rendben van
2020. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Légyszíves komoly válaszokat kérnék, tényleg nagyon el vagyok keseredve... (a komoly válaszok alatt nem azt értem, amit hallani szeretnék)
2020. aug. 18. 08:54
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Teljes mértékben elfogadhatatlan.
2020. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Skandallum!
2020. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarom elvenni a kedved, de 10 óránál most mentél ki forgalomba? Ha teljesen nulláról indulsz (soha nem ültél előtte autóba) is, kb. 2 óra környékén már illene forgalomban vezetni. Vagy legyen 3-4.óra, de akkor sem 10..
2020. aug. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ... én is forgalommal kezdtem anno, pedig akkor még kötelező lett volna a rutinpálya, de én azelőtt már elég vezettem a faluba' :D (ott 13-14 éves korban már mindenki tudta kezelni a ladát meg az ifát)

Ha valaki még soha nem ült autóban, ott szerintem normális, bár persze van, aki ennél sokkal gyorsabban belejön.

2020. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Belefér. Majd belejössz. Ha jó oktatód van, az már fél siker.
2020. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os butaságot írt. Ha nulláról kezdi valaki kizárt hogy egy normális oktató már kivinné a forgalomba, ilyenkor még bőven gépkocsikezelési nehézségei vannak a tanulóknak. Akkor kell már forgalomban vezetni, amikor autó kezelése már simán megy. Kinek előbb kinek később, nem vagyunk egyformák, de tuti nem a 2. órán. Belejössz majd te is a vezetésbe ne izgulj.
2020. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, legfőképp az utolsó 3 embernek! :D Azóta egy kicsit gondolkoztam és aztán beugrott, hogy a cipőm talpa elég vastag. Mondhatni nagyon... (Nike Air) És egyszerűen nem éreztem a gázpedált, mindig túl kicsi gázzal indultam... :/ Jövő órán megpróbálok a legvékonyabb talpú cipőmbe menni, hátha javít valamit. :)
2020. aug. 19. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!