Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annyira... hiányzik. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira... hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két napja szakított velem a barátnőm, akit mindennél jobban szerettem. Már az utolsó hetekben nem volt minden rendben, és pont akkor nem volt lehetőségünk sokat lenni együtt, amikor erre volt szükségünk... így azt mondta, ezt képtelen folytatni, már nem szeret.

Tegnap elbucsúztunk, nagyon szép búcsú volt. Azt mondta, örökké a szívében fogok élni és mindig emlékezni fog rám.

Ahányszor rágondolok, jön hogy sírjak. Minden vágyam hogy lássam őt, de ha összefutunk, azonnal könnyezni kezdek.

A beszélgetést ha visszaolvasom, akkor összeszorul a szívem, de nem tudom nem olvasni, mert jelenleg ez tart a földön.

Nem reménykedek, a szakításkor és tegnap is világosan megmondta, hogy ezt ő nem fogja tovább folytatni. Talán egy nagyon hosszú szünet után, fél ev-evek múlva újrakezdhetjük, de nem kötöm le magam évekig egy halvány reménysugár mellett. Erre... képtelen vagyok.

A testvérével napi kapcsolatban állok, és egy suliba járok a lánnyal, így esélyem sincs elhatárolódni tőle.

Mit tegyek? Folyton jön a sírhatnék, a szívem össze van szorulva és úgy hiányzik mint még senki korábban. Első ember volt aki szeretett és első ember akit szerettem. 100%, hogy más körülmények között nem szakítunk fél év után.



2023. szept. 22. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzetben lehetsz...Mivel egy empatikus ember vagyok, jól át tudom érezni ezt a fájó érzést, ami jelenleg megnehezíti az életedet.

De: nagyon fontos, hogy kilépjél ebből a rossz lelkiállapotból, mert nem lenne jó, ha depresszió lenne ennek az egésznek a vége!

Most az a fontos, hogy próbáld elterelni a figyelmedet erről a témáról, hogy nehogy teljesen kikészüljél lelkileg! Szóval olyan tevékenységeket keress magadnak, amelyek pozitívan hatnak rád, boldoggá teszndk téged, hogy ezáltal háttérbe szoruljon ez az érzés.

Persze az is fontos, hogy feldolgozzad ezt az egészet, amiben nagy segítséget jelentenek barátok (vagy akár a családod). Szerintem sokat tud ilyenkor segíteni egy jó barát, akivel őszintén tudsz erről beszélgetni, mert egy lelki támasz nagyon sokat tud segíteni és motivációt adni neked, hogy túl tudjad magad tenni ezen a szakításon! (Ha gondolod, vagyis ha úgy érzed, hogy jó lenne valakivel elbeszélgetni - akár erről az egész szituációról vagy csak úgy dumálni, hogy kicsit el legyen terelve a figyelmed - akkor nyugodtan rám írhatsz :) )

Na de a legfontosabb az, hogy el kell tudni engedni a másikat! Ha igazán szeretted a barátnődet, akkor az a helyes, hogy ha szeretettel el tudod őt engedni. És nagy nehezen be kell látnod, hogy biztos van valami oka annak, hogy szakított veled (nem kell rögtön rosszra gondolni!) és ezt el kell fogadnod, tehát akceptálnod kell ezt az egészet és szeretetben, visszagondolva a szép emlékekre, el kell engedned ezt a szerelmi kapcsolatot! :)


18f

2023. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit javaslok, hogy ne nehezítsd meg a saját dolgod. Ne olvasd vissza a beszélgetéseket, ne nézd instán a képeit és hasonlók.
2023. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A képeit nem nézem, abszolút, a beszélgetést pedig csak egy-két gyengébb pillanatomban olvastam vissza, még volt is, hogy segített megnyugtatni.

Csak... nehéz úgy továbblépni, hogy tudom, hogy ebben a kapcsolatban több is volt ennél, mint amilyen hamar feladtuk ezt. Nem azért szakítottunk, mert nem működtünk, hanem mert a körülmények miatt egyikünk sem érezte jól magát. A kapcsolat az csodás volt. És ezért nem tudom felfogni sem igazából, hogy egyedül vagyok...

2023. szept. 22. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pihenj.

Idővel rendbe jössz majd, és kezdeményezhetsz másnál.

2023. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2023. szept. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18 én 16 ő.
2023. szept. 23. 07:24
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Hát valamit elrontottál és lapátra tett. Jött egy jobb pasi nalad ez van. Mindenkinél van jobb. Több helyre kellett volna menni kimozdulni meg kevesebbet kellett vna feltekenykedni nem gondolod?!

Na mindegy. Ne nehezitsd meg. Nála is van jobb majd jön egy jobb csaj. Mégis mit gondoltal 18 évesen? H örökre együtt maradtok v mi?

Csaj most van tini korban élvezi a fiatalság stb bulizik , kalandozikelvezi az eletet.

2023. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%
Lehet nem voltál egy lepedőakrobata😝
2023. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!