Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vonjam el arról a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonjam el arról a figyelmemet, hogy mennyire hiányzik hogy legyen egy barátom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, most kezdtem az egyetemet. Az első és egyben utolsó barátom nyár elején majdnem egy év után dobott /távkapcsolat volt és nagyon nehezen hevertem ki, még most is sokszor eszembe jut/

Hiányzik hogy legyen vki az életemben akivel bármit megoszthatok, akit megölelhetek, akinek elmondhatom hogy mi bajom van épp, akivel programokat szervezhetek, aki szeret… szóval értitek.

Ez hiányzik nagyon, de közben meg nem is mert a tanulásra kellene összpontosítanom. Az önbecsülésem is a béka feneke alatt…

Hogy terelhetném el a figyelmem erről??



2022. nov. 7. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak egészséges önbecsüléssel érdemes kapcsolatot kezdeni. Meg kell tanulni egyedül is boldognak lenni, egésznek érezni magad. (Persze ezt könnyű mondani, teljesen megértem, az érzéseidet) Próbáld lezárni az előző kapcsolatot magadban.

Keress egy hobbit, olvass egy jót, túrázz, sportolj. Készülődj a vizsgaidőszakra (ha olyan szakon vagy, hidd el a magányosság érzése lesz a legkisebb problémád :D )

2022. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan szakon vagyok… mondjuk néha a tanulás rovására is megy az hogy ezen gondolkozok, vagy szomorú vagyok miatta, de össze kell kapnom magam sürgősen 🥹😅
2022. nov. 7. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én elvonom a figyelmed, ha szeretnéd :D
2022. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyetemen minden nap bulik vannak, ha koleszos vagy még jobb, nehogy már ne találd fel magad, hajrá! :)
2022. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!