Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok dönteni. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, idén új suliban kezdtem, és van egy fiú, aki nem mondom hogy azonnal, de eléggé megtetszett. Már a beiratkozásnál találkoztunk, mert apukám barátjának a fia. Nem sokat beszélgettünk ott, csak véletlenül találkoztunk össze. Ott még nem érzetem iránta semmit, mert még a régi sulimba jártam, ahol szintén volt egy fiú, aki tetszett, és hozzá közelebb is álltam, mert egy osztályba jártunk, úgyhogy nem nagyon érdekelt a mostani fiú. Viszont...a gólyatáborban kezdett el tetszeni. De mivel alig beszélgettünk, csak a kinézete fogott meg, mert nagyon jól néz ki. Azóta többször is láttam a suliban, és kicsit meg is tetszett, de fogalmam sincs, hogy ő észrevett-e engem. Ráadásul...az előző fiú, aki tetszett, vele úgy éreztem, hogy ez lehet "igazi", mert nem (csak) a kinézete fogott meg, hanem az egész lénye. Mondjuk a sztorihoz hozzátartozik, hogy vele egy osztályba jártam sok évig, úgyhogy őt ismertem. Viszont nyár elején írt egy bántó, bunkó üzenetet nekem, és akkor eléggé összetörtem. Úgy érzem, még mindig nem vagyok túl rajta teljesen. Másrészt meg, a mostani fiút alig ismerem, nem tudom, hogy a személyiségét szeretni fogom-e, és nem merek hozzá odamenni. Aztán meg külsőre sem illünk össze, de ez a legkisebb probléma. Ja, és hetente háromszor visszajárok a régi sulimba (az ok lényegtelen), és hetente egyszer, vagy kétszer látom is. Ő is engem. És nagyon úgy tűnik, hogy ő "sincs túl még" rajtam. + Szívesen kibékülnék a régi fiúval, mert nem szolgáltam rá arra, hogy ő nyár elején ilyen üzenetet írjon nekem. Tehát, mit tegyek?

2023. szept. 24. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A jelek szerint egyikbe se vagy szerelmes, úgyhogy kár lenne dönteni. Beszélgetni, ismerkedni mindkettejükkel lehet, ha pedig szerelmes leszel, akkor egyértelmű lesz a választás.
2023. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudod hanyadán állsz az egyikkel és a másikkal, addig nem fogsz tudni dönteni.

Mindkettőt meg kell ismerned ahhoz, hogy te is tudj választani, és azt sem ártana megtudni,bhogy egyáltalán melyiknek kellenél te.

Mert a te akaratod önmagában kevés, ha a másiknál nincs rá fogadókészség.

2023. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!