Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért pont mindig őt?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont mindig őt?!

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülyeségnek hangzik ez az egész, de én már beleőrültem.

Random elkezdtem álmodni egy srácról akivel egy suliban járok, a semmiből csak úgy pont róla kezdtem el álmondni, és nem egy alkalommal, hanem több. Akárhányszor elfelejtem a srácot, akkor mindig elkezdek róla álmodni hogy ketten vagyunk, de nem tudom miért. Egyik barátnőmnek elmeséltem, ő azt mondta hogy a tudatalattim folyton rá akar engem emlékeztetni, akkor nem hitem el, de most már mindenben hiszek, de még mindig nem értem hogy miért pont ő??????

Valaki segítsen mert én már teljesen kivagyok ettől



2023. okt. 6. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerűen tetszik neked, ennyi az egész.
2023. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy igen, nyilván tetszik, de amint elfelejtem visszaugrik egy álomba
2023. okt. 6. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj a sráccal.

Legrosszabb esetben elutasít viszont akkor már nem lesz meg az a vonzalom iránta.

2023. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velem is 😂

Csak én egy lányról álmodtam,az a fura hogy előtte nem is gondoltam rá meg semmi, aztán felébredtem és rájöttem hogy tetszik :D fura ez..

2023. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom ezek az álmok erotikus tartalmúak is. Így teljesen világos, hogy akkor érkezik meg az álmodba amikor benned is nagyobb lenne az igény az orgazmusra. Mivel ki másról álmodnál ilyen esetben mint egy olyan srácról akire kíváncsi vagy meztelenül.
2023. okt. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!