Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szóval, van egy lánynak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval, van egy lánynak egy új haverja, aki meg akarja akadályozni, hogy a lány kihasználják, így mindig mondja, hogy tiltson engem... Igen ám, csak én pont, hogy nem akarom?

Figyelt kérdés
De ugye a srác úgy van vele, hogy mindenki ki akarja használni a lányt. Sajnos a lány totál szubmisszív, úgy néz ki. Szóval mit tegyek? A srác alapvetően tényleg jószándékú, de nem lehet vele beszélni.
2023. febr. 26. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A lány dolga dönteni. Ha megbízik benned, nem fog foglalkozni azzal, hogy a srác mit gondol rólad. Ha hagyja magát ilyen módon befolyásolni, meg is érdemli.
2023. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A srác szerintem nem jóindulatú, hanem ki akarja szűrni a versenytársakat. Ettől függetlenül az igaz, hogy a lány dolga dönteni ebben a helyzetben.
2023. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!