Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mit jelenthet egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit jelenthet egy fiú számára, ha bekövetitek az instán és nézitek a sztoriját, de nem engedélyezitek neki, hogy ő kövessen titeket?

Figyelt kérdés

Elkértem egy lánytól az instáját, vagyis megkértem, hogy jelöljön. Bejelölt, ráírtam, de nem írt vissza, bekövettem én is de nem követett vissza, viszont nézem, hogy rendszeresen végignézi a storymat. Volt olyan, hogy csak az első képet látta utána átpörgette a többit, majd délután megnézte az összeset.


Tudom nagy feneket kerítek a dolognak, de mégis érdekel, hogy ezt miért csinálhatja?


Lehet ez valami kis játszma, vagy teszt, hogy inkább élőben beszélgessünk, vagy titkol előlem valamit, vagy teljesen felejtsem el, adtok nekem tanácsokat? :) köszi!


2023. okt. 13. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Játszma
Azt szeretné, hogy élőben kezdeményezz
Felejtsd el, egyáltalán nem akarja, hogy kezdeményezz
Egyéb: komment
5 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

That's the game my friend.


Ez a csaj a figyelemért tart téged, és annyira nincs más dolga, hogy még a te storyd is megnézi.


Nagy cucc, mindenki volt már a te cipődben.

2023. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1: de barátom. Ha a figyelem kellene neki akkor engedné, hogy nézzem a profilját. De nem látok semmit az övéből csak azt, hogy az enyémet megnézte. Mit nyer ezzel? Ha játszma akkor arra megy ki, hogy élőben beszélgessek vele, élőben mutasson képeket miközben hozzá bújok ugye a telefon miatt pl?
2023. okt. 13. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Valóban túl gondolod ezt az egészet.

Láthatóan nem akar tőled semmit nemhogy összebújni. Ne képzelj be magadnak olyan dolgokat amik nem is léteznek mert te fogsz pórul járni.

2023. okt. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezen agyalni. Majd ha visszaír, akkor érdemes vele újra foglalkozni.
2023. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kifejezetten a te story-dat nézi. Ugyanis a story nézegetésnél az insta automatikusan átvált a következő ember story-jára, és úgyis mutatja neki a tiédet, ha nem arra kattintott.
2023. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De miert irja mindenki h jatszma?
2023. okt. 14. 20:39
 7/11 A kérdező kommentje:
Vagyis a szavazason arra szavaztak tobben h jatszma. A jatszma meg azt jelenti h kéreti magát.
2023. okt. 14. 20:39
 8/11 A kérdező kommentje:
Figyelj ma rakerdeztem de egyertelmu nemet mondott.
2023. okt. 14. 21:13
 9/11 A kérdező kommentje:
Szoval ez ennyi volt.
2023. okt. 14. 21:13
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg nem követett ki (és nem is tértem rá) de a kérdés óta némíthatta a történetemet mivel nem látom h olvasta volna.
2023. okt. 15. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!