Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A Tisza-tó töltésén amin a...

A Tisza-tó töltésén amin a bringakör is végigvezet miért engedélyezik az autós forgalmat?

Figyelt kérdés
Egyrészt egy ilyen töltésen mennyire jó, ha autók vannak? Másrészt a biciklisek közt a vékony aszfaltocsíkon rodeóznak, a megengedett 10 km/h helyett némelyik simán 50 fölött. Harmadrészt pedig úgy parkolnak le, hogy félig elfoglalják az utat. Ja és ezek többsége horgász, és meg lehet nézni mekkora szemetet hagynak maguk után a horgászhelyeken.

2023. szept. 19. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Kitiltanám onnan teljesen az autós forgalmat, járjanak bringával a horgászok is.
Jó ez így ahogy most van, mert így le tudok autóval menni egész a partig, hogy összeszemeteljem horgászás közben.
Kitiltanám onnan a bringásokat, csak feltartják az autós közlekedést, legyen 90 km/h a megengedett sebesség a töltésen.
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Hát én taval ykörbetekertem, kb Örvényesnél találkoztunk egyedül autóval, abszolút nem okozott problémát, szóval én nem csinálnék belőle különösebben ügyet.

Deeee attól még ha már feljött at éma, kitiltanám az autókat onnan. Teljesen indokolatlan, hogy az utolsó méterig autóval menjenek a vízhet. A töltés majdnem végig alig eg yköpésre van a víztől, szóval nem kerül semmibe a töltés másik oldalán hagnyi az autót.

2023. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

"Hát én taval ykörbetekertem, kb Örvényesnél találkoztunk egyedül autóval"

Örvényesnél?? Te nem a Balatont tekerted körbe véletlenül? Csak mert a kérdés meg a Tisza-tóról szól.

2023. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

2es, Örvény egy korábban önálló falucska volt, mára már Tiszafüred része.

True, Örvény, nem Örvényes, de aki járt már arra, kétlem, hogy ezen fennakadna.

2023. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

D válasz: Jó ez így, ésszel kell használni.

Sem bicajozás, sem horgászás közben nem kellene szemetelni sem.

2023. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, a probléma pont ott van, hogy az autósok többsége nem tartja be a 10 km/h-s sebességkorlátozást hanem jóval többel mennek, van amelyik le is szorítja a bringást. Szerintem ez így nincs jól. Amelyik autós betartja a sebességkorlátozást és normálisan viszonyul a bringásokhoz azokkal valóban nincs baj, bár szerintem nem volna muszály mindenkinek autóval menni horgászni. A szemetelés pedig nem a brinásokra jellemző, közülük egyébként is kevesen mennek horgászni.
2023. szept. 19. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"True, Örvény, nem Örvényes, de aki járt már arra, kétlem, hogy ezen fennakadna."

Jártam már arra, és DE, fennakadok rajta. A válaszoló Örvényest írt, az NINCS a Tisza-tónál, a Balatonnál van. Innentől kezdve fene sem tudja, hogy a válaszoló a kérdésre válaszolt-e tulajdonképpen.

2023. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat bringázok a balatoni bringakörön is, de ott ilyen jellegű problémával nem találkoztam, pedig sokszorta nagyobb.
2023. szept. 19. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:

A disznóólasokat nyomjad fel a halőrnek.

A gátjárási engedély jó biznisz a vízügynek.


Itt is az van, hogy a köcsög 10% miatt szív az összes többi.

2023. szept. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!