Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a lányok együtt néznek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok együtt néznek egy fiúval -mondjuk Messengeren- történt beszélgetést?

Figyelt kérdés

Akkor mi történik? Együtt öten találják ki a választ, vagy csak megmutatják egymásnak? Ilyenkor a fiú nem azzal beszél akivel akar hanem négy másikkal?

Tudom, bármelyik lehet, változó a dolog, de a véleményekre kíváncsi vagyok



2023. okt. 14. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fenti opciók közül amit leírtál mind megtörténhet és az is lehet, hogy egy beszélgetés során az összes bekövetkezik úgy, hogy nem veszed észre.
2023. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor ha az adott lány tanácstalan azzal kapcsolatban, hogy mit írjon vissza a fiúnak, akkor a többiek tanácsát kéri. De az is lehet, hogy megmutatja a többieknek és együtt nevetnek rajta. Tényleg bármi lehet, de szerintem az, hogy x lány a barátai tanácsát kéri, az gyakori dolog.
2023. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Igen, lehetséges bármelyik, vagy mind egyszerre. Van úgy hogy tanács kell vagy kikérik egymás véleményét valamiről.

"ilyenkor a fiú nem azzal beszél akivel akár hanem négy másikkal?" Ez is megtörténhet. Van úgy hogy együtt várjuk a választ egy fiútól ha valami fontos dologról van szó és izgulunk egy barátnőnkért. Ilyenkor néha segítsünk is a válaszban. Viszont jó ha mindenki tudja a határokat. A legtöbb érett ember tudja hogy egy beszélgetés egy bizonyos szint felett nem véletlenül privát. Szerintem a legtöbb értelmes lányban van annyi hogy tudja hogy hol kell ezt abbahagyni és nem négyen chatelnek veled, mert rájönnek hogy nem kéne veled a barátnőjük nevében beszélni. A random barátoknak nem kell mindent tudniuk amit egymással megosztotok. Persze hülyeségből is írhatunk egymás telefonjáról de azért amikor komolyabb dologról van szó, éppen kiöntöd a neki a szíved, vagy megosztasz vele egy titkot akkor szerintem a szóban forgó lány és a barátnői is teljesen tisztában vannak vele hogy ez egy kétszemelyes beszélgetés, magánügy, és ilyenkor nem szólnak bele hogy mit írjon az a csaj akivel beszélgetsz.


Tudom nem illik kérdés alá kérdést írni de ez hogy van a fiúknál? Van hogy ők is együtt beszélnek meg ilyen dolgokat és így írnak egy lánynak?

2023. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
#3 Csak saját tapasztalatból tudok beszélni, nálunk nem volt megszokott az, hogy nagy csapatban (értsd négy fő vagy több) összeüljünk, de arra volt persze, hogy megbeszéltük egymás között, hogyha balfékoskodtunk, hogy mit írjon az illető. Ez a "tanácsadás" pedig ugyanúgy meg van a fiúknál.
2023. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
#3 Nálunk ez kimerül annyiban, hogy felcsapjuk az adott hölgyemény social médiáját, és megmutatjuk a haveroknak, hogy éppen kivel beszélünk. Ha ez egy haverral történik, akkor az általában biztosít arról, hogy drukkol nekünk, ha éppen a legjobb barátomnak mutatom a hölgyeményt, akkor az jó barát módjára beszól az ízlésemre. Egyszerűk vagyunk mint egy darab kő.
2023. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Én is szoktam tanácsot kérni, de csak akkor, ha kínosan érzem magam/abszolút elveszettnek, ha a beszélgetés jól megy, akkor fel sem merül. Utólag általában megmutatjuk egymásnak, mert mindenről tudunk, ami a másikkal történik, de nem kell aggódnod, ha a beszélgetés legalább normális szinten van, a többi csaj csak buzdítani fogja őt feléd.
2023. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Haverommal csinaltuk ezt mi is. Csak a csaj jobban ismert engem, es rajott h az en voltam, de utanna normalisan tudtak beszelgetni. Profi szarnyseged vagyok meg mindig 😂😂
2023. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!