Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szép lányokkal hogyan bánnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányokkal hogyan bánnak a fiúk?

Figyelt kérdés
Udvarlás terén vagy akár így egy kapcsolatban is akár.

2023. okt. 15. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy, mint bárki mással, őt is sima embernek tekintem. Az, hogy szép, még nem jelent kiváltságot a szememben.
2023. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első, az a baj nincs igazad. Szép lányoknak folyamatosan udvarolnak, csúnyákat meg leszarják.
2023. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
#2 Kizárólag a saját nevemben írtam, erre utal az "én" szó a mondatkezdésnél.
2023. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálam az udvariasság alap (ez olyankor rossz mikor a lány emiatt azt hiszi tetszik. A szép lányokat am jó előre engedni 😜). De bánnásra személy szerint ahol leht segítek/kedvébe járok. Udvarlásban a fiatalok "gyerekesek" lehetnek (magunkra akarjuk vonni a figyelmét 🤫).
2023. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!